Planlı İndirimler
GERİ DÖN

Tuzsuz Tereyağı - Süt Hanım (300gr)

32,9 TL 29,9 TL
  • Tuzsuz Tereyağı - Süt Hanım (300gr)
  • Tuzsuz Tereyağı - Süt Hanım (300gr)

Süt Hanım'ın geleneksel dövme yöntemiyle hazırladığı bu tereyağı sizi eski zamanlara götürecek, yediğinizde sütün kokusunu, tadını aldığınız has tereyağı olduğunu anlayacaksınız. Pastörize süt kreması ile uzun saatler boyunca dövülerek bu tereyağı elde edilmiştir. Tuz ilave edilmemiştir; tuzsuzdur.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Kargo logo

İstanbul içi gündüz veya akşam teslimat seçeneği ile siparişleriniz kapınızda. İstanbul içi kuryelerimiz, İstanbul dışı kargo ile garantili gönderim.

Sipariş Hattı: 444 3 157 / WhatsApp: 0532 211 1993

Bu ürünü hemen telefonla ya da WhatsApp ile sipariş verebilirsiniz

Üç nesildir peynirci bir ailenin kızı, iki çocuk annesi Süt Hanım geleneksel peynir üretimini şirden mayası ile katkı maddesi kullanmadan yapmaya gönül vermiş, işinin her detayına önem veren, prensipli ve disiplinli, güçlü bir kadın girişimcidir.

 

Geleneksel dövme yöntemiyle hazırladığı bu tereyağı sizi eski zamanlara götürecek,  Süt Hanım'ın buram buram süt kokan bu tereyağı geleneksel dövme yöntemiyle hazırlanmış dövme tereyağıdır. Tereyağımızın rengi dönemsel olarak beyazdan sarıya değişir. Bu hayvanların beslenmesiyle bağlantılı olarak normal bir durumdur. Ürünlerimizde herhangi bir katkı maddesi ve koruyucu olmadığı gibi, tereyağlarında renkte standardizasyon sağlamak amacıyla kullanılan renklendirici de bizim ürünlerimizde kullanılmaz.

 

Mutfaklarınızda naturel sızma zeytinyağı ile birlikte gerçek bir tereyağı bulundurmanız hem yeterli hem de en sağlıklısıdır. Bebeklerinize, çocuklarınıza, hastalarınıza rahatlıkla verebileceğiniz bir üründür. 

 

Afiyet olsun.

İçindekiler:
Pastörize İnek Sütü Kreması

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×

×
BU HAFTANIN PLANLI İNDİRİMİ
19,90 TL 9,90 TL
Tarhana (400gr)
SEPETE EKLE