• Balıkesir, Kirazköy Eski Tadında
 • doğalız

  Eskitadinda.com serüvenimiz 12 yıl kadar önce doğal ve yerel üretim sayesinde gerçek gıdaya ulaşabilmemiz ile başladı. Yıllar içerisinde neredeyse tüm gıda ürünlerini bu şekilde karşılayabilmeye ve hiç market alışverişi yapmamaya başladık. Bunun bizim için ne kadar büyük bir imkan olduğunun farkına vardığımızda eskitadinda.com'un tohumları atılmış oldu.

  7 yıldan uzun bir süredir bu imkanı bizim gibi sağlıklı beslenmek isteyenlere de sağlayabilmek için hazırlanıyoruz. Ekiyoruz, topluyoruz, hazırlıyoruz, paketliyoruz. Bir yandan da ürünlerimize internet üzerinden de kolayca ulaşılabilmesi, herkesin evine kadar gelebilmesi için çalışıyoruz.

 • Balıkesir, Kirazköy Eski Tadında 2
 • içimiz rahat

  İçine giren her malzemeden emin olduğumuz, nasıl üretildiğini en ince detayına kadar kontrol ettiğimiz, üretimden ambalajlamaya kadar titizlikle hazırladığımız, kendi çocuklarımıza gönül rahatlığıyla yedirdiğimiz ürünler dışında ürünleri asla sizlere sunmuyoruz. Sınırlı kapasiteyle sunabildiğimiz ürünleri artırma çabamız da devam ediyor. Siz de bizim gibi gönül rahatlığıyla tüketebilin, hem de zor olmadan ulaşabilin diye...

 • Artizan Nedir
 • Nedir bu Artizan?

  Sözlük anlamı "sanatkâr ve zanaatkar" olan artizan kelimesi, mutfakta doğallığın en ön planda tutulduğu yemek yapma kültürüdür.

  Artizan ile eski tatların peşinden giderken tanıştık. Artizan ustaları, tohumdan başlayıp tabağa gelene kadar lezzetlerin doğallığını korurlarmış. Eski lezzetlerin artizan olduğunu işte o zaman anladık. Artizan olmak için katkıların, kimyasal maddelerin daha icat edilmediği zamanların tatlarını tekrar gün yüzüne çıkarttık.

  Atalık tohumlarımız, kirlenmemiş topraklarımız, doğal olarak beslenen hayvanlarımız ile artizan kelimesinin anlamını Eski Tadında yakaladık.

Biz Kimiz

 • Okan Arı

  - Kurucu Ortak -

  Bilgisayar Mühendisliği lisansı yaptıktan sonra internet girişimcisi olarak atıldığı çalışma hayatına emlakjet.com’u kurarak başlayan Okan Arı, bu girişimini 2014 yılında 30 çalışanıyla iLab Holding’e devrederek çıkış yaptı. Arkasından doğal beslenme ve katkısız tarıma olan ilgisi ve internet birikimiyle bu iki alanı birleştirdiği internet-tarım projesi için kollarını sıvadı ve eskitadinda.com'u kurdu. Ailesinden gelen doğal yaşama olan ilgisi ile zamanının yarısını bilgisayar başında olmak yerine artizan tarımla ilgilenerek geçirmekten keyif alıyor.

 • Ozan Eke

  - Kurucu Ortak -

  Yıldız Teknik Üniversitesi Harita Mühendisliği lisansından sonra, aile şirketlerinde zincir mağazaların projelerini çizerek çalışma hayatına başlayan Ozan Eke, işi gereği Türkiye'nin tüm illerini gezdi. Gittiği yörelerde farklı tatları denedi, birçok unutulmuş eski Anadolu lezzeti ile tanıştı ve çevresinin keşfetmesine yardımcı oldu. Kendisi ve ailesi için doğru, sağlıklı lezzete ulaşma isteği ile hobilerini işe dönüştürmeye karar verdi ve eskitadında.com’u kurdu. Doğal tarımı desteklemek için gösterdiği hassasiyetin sonuçlarını şimdi eskitadinda.com 'un artizan ürünleriyle birebir ilgilenerek herkesle paylaşabiliyor.

 • Oya Arı Sezgin

  - Kurucu Ortak -

  İTÜ’de Endüstri Mühendisliği lisansı ve Mühendislik Yönetimi yüksek lisansı yaptıktan sonra çalışma hayatına başlayan Oya Arı Sezgin, BSH ve Koç Holding’de çeşitli departmanlarda görev aldı. Ardından Londra’da Hult International Business School’da Executive MBA eğitimini tamamladı. 2012 yılında emlakjet.com girişimine ortak olarak operasyonun yönetimini üstlendi. İş geliştirme faaliyetlerini ve peşinden satış sürecini yönetti. Sağlıklı beslenme konusundaki merakını ve hassasiyetini, bebeği olduktan sonra doğal tarıma kadar götürdü ve eskitadında.com’un kurucu ortaklarından biri oldu. Başka annelere de doğru gıda konusunda destek olabilme fikri onu çok heyecanlandırıyor.

 • Adres

  ESKİ TADINDA GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
  DAĞITIM: KOŞUYOLU MH. KATİP SALİH SK. NO:97
  KADIKÖY - İSTANBUL
  ADRES: ALTIEYLÜL, KİRAZKÖYÜ NO:12 - BALIKESİR

 • Takip Edin

  Instagram INSTAGRAM Facebook FACEBOOK

×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ