GERİ DÖN

Dana Lokum (400gr) - Etin En İyisi

510 TL
  • Dana Lokum (400gr) - Etin En İyisi
  • Dana Lokum (400gr) - Etin En İyisi

Dana lokum, Etin En İyisi, Eskitadinda.com'da. Dana bonfilenin göbek kısmından ince ince dilimlediğimiz lezzet oranı yüksek, lokum gibi yumuşacık bir ettir. Izgarada ideal pişirme derecesi az...

ADET
  • -
  • 1
  • +
Üretici, Etin En İyisi 21.02.2024 tarihinden beri Eski Tadında onaylı üreticisidir. 1200 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 16.07.2024 (Yarın) 11:00 - 19:00 arasında. Üreticinin Tüm Ürünlerini Gör
Dana lokum, Etin En İyisi, Eskitadinda.com'da.

Dana bonfilenin göbek kısmından ince ince dilimlediğimiz lezzet oranı yüksek, lokum gibi yumuşacık bir ettir. Izgarada ideal pişirme derecesi az orta ve orta olmakla birlikte tüm pişme derecelerine uygundur. Bonfile etler arasında yüksek pişme derecelerine kadar pişirildiğinde de yumuşaklığını ve suyunu koruyabilir. Bonfilelerimiz, 14 gün boyunca "Semi Dry Aged" yöntemi ile dinlendirilmiştir. Çok sağlıklı ve yumuşak yapıya kavuşmuş durumdadır, tat ve aroması oldukça yüksektir.

Bonfile kemiksiz bir et olduğu için dinlendirme işlemi sırasında zarar görmesini engellemek amacıyla içi ve dışı tereyağ kaplanarak dinlendirilir. Tereyağımız kendi çiftlik tereyağımızdır.

Bir pakette yaklaşık 10-12 dilim bulunur. Ürünün gramajı +-%10 oranında farklılık gösterebilir.

0-4 derece buzdolabında vakumlu paketi açılmadan 4 gün, -18 derece buzlukta 3 ay saklanabilir. Donuk ürün çözüldükten sonra tekrar dondurulmamalıdır.

Afiyet olsun.
İçindekiler:
Dana eti ve yağı
Tereyağı

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ