GERİ DÖN

Organik Yumurta (JD Organik -30 adet)

59,7 TL 56,9 TL
  • Organik Yumurta (JD Organik -30 adet)
  • Organik Yumurta (JD Organik -30 adet)

Organik yumurta üretiminde hassasiyeti, doğaya ve doğala duyduğu saygı ve tamamen doğal üretime yönelik uygulamalarıyla etik ve doğru üreticilerden biri olan JD Organik'in yumurtalarını 30'lu olarak indirimli satın alabilirsiniz.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Kargo logo

İstanbul içi saat 11:00'e kadar verilen siparişleriniz gündüz veya akşam, 16:00'ya kadar verilen siparişleriniz akşam teslimat seçeneği ile aynı gün kapınızda. 16:00'ya kadar olan İstanbul dışı siparişleriniz aynı gün kargoda.

Sipariş Hattı: 444 3 157 / WhatsApp: 0532 211 1993

Bu ürünü hemen telefonla ya da WhatsApp ile sipariş verebilirsiniz

En temel besinlerimizden biri olan yumurta, küçük ama yüksek besin içeriğiyle vazgeçilmezimiz olup, tüketim sıklığı ve adetlerini de göz önünde tutunca, hem çocuklarımız hem kendimiz için doğal yumurta bulmanın önemini çok ama çok iyi anlıyoruz. Bu konuda tek çözüm ise güvenilir bir üretici bulmak oluyor. 

 

JD Organik, bu anlamda sektörde hassasiyeti ve doğaya ve doğala duyduğu saygı ve tamamen doğal üretime yönelik uygulamalarıyla etik ve doğru üreticilerden biri. JD Organik, kimyasaldan ari, organik ceviz, badem, nar bahçelerinde, GDO'nun, pestisitin, antibiyotiğin, hormonun ve hiçbir kimyasalın girmediği, organik girdilerle beslenen, avlanan, gezen, eşelenen, tüneyen tavuklarından aldığı yumurtaları sunuyor.

 

Eski Tadında doğal üretim felsefesine paralel üretim yapan JD Organik'in 30lu pakette yumurtalarını da Eski Tadında'ya dahil ettik. 

 

Afiyet olsun.

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×