Planlı İndirimler
GERİ DÖN

Yoğun Göz Çevresi Kremi (Pelinka, 15ml)

132,6 TL
  • Yoğun Göz Çevresi Kremi (Pelinka, 15ml)
  • Yoğun Göz Çevresi Kremi (Pelinka, 15ml)

Tamamen yenilebilir malzemelerden Pelinka ile ürettiğimiz yoğun göz çevresi kreminin içeriğinde shea yağı, üzüm çekirdeği yağı, avokado yağı, kayısı çekirdeği yağı bulunmaktadır.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Kargo logo

İstanbul içi saat 11:00'e kadar verilen siparişleriniz gündüz veya akşam, 16:00'ya kadar verilen siparişleriniz akşam teslimat seçeneği ile aynı gün kapınızda. 16:00'ya kadar olan İstanbul dışı siparişleriniz aynı gün kargoda.

Sipariş Hattı: 444 3 157 / WhatsApp: 0532 211 1993

Bu ürünü hemen telefonla ya da WhatsApp ile sipariş verebilirsiniz

Pelinka ile birlikte yenilebilir doğal kozmetik ürünleri üretmeye başladık. Makine Mühendisliği eğitiminin ardından Yüksek Kimya Mühendisliği eğitimine devam eden Pelin Nalbant Kafa (Pelinka) doğal kozmetiklerle ilgili literatürdeki içeriklere hakim, NAHA aromaterapi sertifikasına sahip ve yıllardır kendi atölyesinde kendi özel müşteri grubuna ürün üretiyor. Pelinka ile birlikte sizlere Sağlık Bakanlığı onaylı, içeriğinde yalnızca yenilebilir doğal yağlar olan kozmetik ürünlerini sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

Yenilebilir malzemelerden üretilen bu yoğun göz çevresi kremi zararlı kimyasallar ve katkı maddeleri içermez. Çok küçük bir miktar ürünü temizlediğiniz göz çevrenize minik tampon hareketlerle uygulayın. Kapağı açıldıktan sonra 6 ay içerisinde tüketin. 

 

Pelinka markalı kozmetik ürünlerimiz T.C. Sağlık Bakanlığı ÜTS sistemine kayıtlıdır.

 

İçindekiler:
Shea yağı
Üzüm çekirdeği yağı
Avokado yağı
Kayısı çekirdeği yağı
Bal mumu
E vitamini
Servi ağacı
Itır yağı

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×

×
BU HAFTANIN PLANLI İNDİRİMİ
56,44 TL 44,90 TL
Tahin (335gr)
SEPETE EKLE
Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ