GERİ DÖN

Diş Macunu (Pelinka, 50ml)

0 TL
TÜKENDİ

Pelinka ile birlikte hazırladığımız Diş macunu tamamen yenilebilir ürünlerden hazırlanmıştır.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Kargo logo

İstanbul içi saat 11:00'e kadar verilen siparişleriniz gündüz veya akşam, 16:00'ya kadar verilen siparişleriniz akşam teslimat seçeneği ile aynı gün kapınızda. 16:00'ya kadar olan İstanbul dışı siparişleriniz aynı gün kargoda.

Sipariş Hattı: 444 3 157 / WhatsApp: 0532 211 1993

Bu ürünü hemen telefonla ya da WhatsApp ile sipariş verebilirsiniz

Yenilebilir malzemelerden üretilen bu diş macunu zararlı kimyasallar ve katkı maddeleri içermez. DEET, alkol, parfüm, petrol türevleri ve mineral yağ içermez. Paraben, lanolin, koruyucular ve zararlı kimyasallar da içermemektedir. 

Pelinka ile birlikte yenilebilir doğal kozmetik ürünleri üretmeye başladık. Makine Mühendisliği eğitiminin ardından Yüksek Kimya Mühendisliği eğitimine devam eden Pelin Nalbant Kafa (Pelinka) doğal kozmetiklerle ilgili literatürdeki içeriklere hakim, NAHA aromaterapi sertifikasına sahip ve yıllardır kendi atölyesinde kendi özel müşteri grubuna ürün üretiyor. Pelinka ile birlikte sizlere Sağlık Bakanlığı onaylı, içeriğinde yalnızca yenilebilir doğal yağlar olan kozmetik ürünlerini sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Kullanım Şekli: Bir kaşık yardımı ile ürünü karıştırdıktan sonra diş fırcanızın üzerine kaşığınızın ucu ile bir miktar diş macunu koyun ve dişlerinizi fırçalayın, sonrasında su ile duruların.

Serin yerde muhafaza ediniz. 

Kapağı açıldıktan sonraki 6 ay içerisinde tüketiniz. 

Pelinka markalı kozmetik ürünlerimiz T.C. Sağlık Bakanlığı ÜTS sistemine kayıtlıdır.

İçindekiler:
Hindistan cevizi yağı
Kaolin kili
Bentonit kili
Klisitol
Susam yağı
Karbonat
Nane yağı
E vitamini

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×