GERİ DÖN

Deostick - Bergamot (Pelinka, 60ml)

179,9 TL
TÜKENDİ
  • Deostick - Bergamot (Pelinka, 60ml)
  • Deostick - Bergamot (Pelinka, 60ml)

Hindistan cevizi yağı, bergamot ve sedir yağı gibi bitkisel yağlarla hazırlanan bu koltuk altı roll-on deostick içeriğinde yalnızca yiyebildiğiniz malzemeler içermektedir.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Satıcı, Tazemasa 05.10.2023 tarihinden beri Eski Tadında onaylı satıcısıdır. 950 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 28.02.2024 (Yarın) 09:30 - 18:30 arasında. Satıcının Tüm Ürünlerini Gör

Yenilebilir malzemelerden üretilen bu deostick zararlı kimyasallar ve katkı maddeleri içermez. DEET, alkol, parfüm, petrol türevleri ve mineral yağ içermez. Paraben, lanolin, koruyucular ve zararlı kimyasallar da içermemektedir. 

 

Pelinka ile birlikte yenilebilir doğal kozmetik ürünleri üretmeye başladık. Makine Mühendisliği eğitiminin ardından Yüksek Kimya Mühendisliği eğitimine devam eden Pelin Nalbant Kafa (Pelinka) doğal kozmetiklerle ilgili literatürdeki içeriklere hakim, NAHA aromaterapi sertifikasına sahip ve yıllardır kendi atölyesinde kendi özel müşteri grubuna ürün üretiyor. Pelinka ile birlikte sizlere Sağlık Bakanlığı onaylı, içeriğinde yalnızca yenilebilir doğal yağlar olan kozmetik ürünlerini sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

Pelinka markalı kozmetik ürünlerimiz T.C. Sağlık Bakanlığı ÜTS sistemine kayıtlıdır.

İçindekiler:
Hindistan cevizi yağı
Bal mumu
İngiliz karbonatı
Kaolin kil
Bergamot yağı
Sedir yağı
E vitamini

3 kişi oy verdi 5/5 ortalama 5 yıldız aldı

YORUMLAR

Arzu Uzunali
14.05.2021

Mükemmel bir ürün! Sabah sürdüm, yürüyüş yaptım ama kekremsi hoş kokusu geceye kadar benimle kaldı. Ten üzerinde çok daha yumuşak bir kokuya dönüşüyor.

Neslihan Özsu
11.12.2020

Kokusu çok güzel, içeriğinde kimyasal yok, tüm gün etkin gerçi bu dönem hareketmiz baya azaldı ama memnunum genel olarak. Alüminyum içermemesi ayrıca güzel.

Aslı Özgökmen
27.11.2020

Merhaba, deodorant gayet güzel, kokusu, kıvamı, etkisi. Lakin ambalajı biraz problemli, alt karton bölümün derinliği çok fazla, parmağımızı sokup deodorant kısmını yukarıya itmemiz ve kullanırken orada sabit tutabilmemiz zor oluyor

Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ