GERİ DÖN

Deostick - Bergamot (Pelinka, 60ml)

59 TL
  • Deostick - Bergamot (Pelinka, 60ml)
  • Deostick - Bergamot (Pelinka, 60ml)

Hindistan cevizi yağı, bergamot ve sedir yağı gibi bitkisel yağlarla hazırlanan bu koltuk altı roll-on deostick içeriğinde yalnızca yiyebildiğiniz malzemeler içermektedir.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Kargo logo

İstanbul içi saat 11:00'e kadar verilen siparişleriniz gündüz veya akşam, 16:00'ya kadar verilen siparişleriniz akşam teslimat seçeneği ile aynı gün kapınızda. İstanbul içi kuryelerimiz, İstanbul dışı kargo ile garantili gönderim.

Sipariş Hattı: 444 3 157 / WhatsApp: 0532 211 1993

Bu ürünü hemen telefonla ya da WhatsApp ile sipariş verebilirsiniz

Yenilebilir malzemelerden üretilen bu deostick zararlı kimyasallar ve katkı maddeleri içermez. DEET, alkol, parfüm, petrol türevleri ve mineral yağ içermez. Paraben, lanolin, koruyucular ve zararlı kimyasallar da içermemektedir. 

 

Pelinka ile birlikte yenilebilir doğal kozmetik ürünleri üretmeye başladık. Makine Mühendisliği eğitiminin ardından Yüksek Kimya Mühendisliği eğitimine devam eden Pelin Nalbant Kafa (Pelinka) doğal kozmetiklerle ilgili literatürdeki içeriklere hakim, NAHA aromaterapi sertifikasına sahip ve yıllardır kendi atölyesinde kendi özel müşteri grubuna ürün üretiyor. Pelinka ile birlikte sizlere Sağlık Bakanlığı onaylı, içeriğinde yalnızca yenilebilir doğal yağlar olan kozmetik ürünlerini sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

İçindekiler:
Hindistan cevizi yağı
Bal mumu
İngiliz karbonatı
Kaolin kil
Bergamot yağı
Sedir yağı
E vitamini

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×