GERİ DÖN

Yaşlanma Karşıtı Doğal Yüz Kremi - Kuru Ciltler (Pelinka, 30ml)

176,3 TL
  • Yaşlanma Karşıtı Doğal Yüz Kremi - Kuru Ciltler (Pelinka, 30ml)
  • Yaşlanma Karşıtı Doğal Yüz Kremi - Kuru Ciltler (Pelinka, 30ml)

Yenilebilir malzemelerden hazırlanan bu doğal içerikli yaşlanma karşıtı yüz kremini aromaterapi uzmanı Pelinka ile birlikte hazırladık. Kuru ciltler için özel olarak hazırlanmıştır. üm kozmetik ürünlerimiz gibi bu yüz kremi de zararlı kimyasallar ve katkı maddeleri içermez.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Üretici, Pelinka 14.02.2024 tarihinden beri Eski Tadında onaylı üreticisidir. 400 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Kargoya verilme tarihi: 17.07.2024 (Yarın). Üreticinin Tüm Ürünlerini Gör

İçeriğindeki üzüm çekirdeği yağı yüksek antioksidan etkisi ile kırışıklıklarla mücadele ederken, shea yağı, kayısı çekirdeği yağı, avokado yağı içeriği kuru ciltleri nemlendirir.

 

Pelinka ile birlikte yenilebilir doğal kozmetik ürünleri üretmeye başladık. Makine Mühendisliği eğitiminin ardından Yüksek Kimya Mühendisliği eğitimine devam eden Pelin Nalbant Kafa (Pelinka) doğal kozmetiklerle ilgili literatürdeki içeriklere hakim, NAHA aromaterapi sertifikasına sahip ve yıllardır kendi atölyesinde kendi özel müşteri grubuna ürün üretiyor. Pelinka ile birlikte sizlere Sağlık Bakanlığı onaylı, içeriğinde yalnızca yenilebilir doğal yağlar olan bu kozmetik ürünlerini sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

Çok küçük bir miktarda ürünü temizlediğiniz yüzünüze ihtiyaç duyduğunuz sıklıkta uygulayın. Gündüz veya gece kullanabilirsiniz. Kapağı açıldıktan sonra 6 ay içerisinde tüketilmelidir. 

 

Pelinka markalı kozmetik ürünlerimiz T.C. Sağlık Bakanlığı ÜTS sistemine kayıtlıdır.

 

İçindekiler:
Shea yağı
Kayısı çekirdeği yağı
Üzüm çekirdeği yağı
Avokado yağı
E vitamini
Lavanta yağı
Frankincence
Itır yağı

1 kişi oy verdi 5/5 ortalama 5 yıldız aldı

YORUMLAR

Aslı ece yılmaz
30.04.2023

İnanamıyorum gerçekten… Denemediğim nemlendirici kalmadı, kimi yeterince nemlendirmedi kimi sivilce yaptı, doğal yağları kullanayım dedim yalnızca geceleri kullanmak surumunda kaldım emilimi zor olduğu için ancak bu krem gerçekten mucize. Tüm ürünleriniz gibi çok kaliteli etkisini ilk kullanışımdan itibaren hissettim, lütfen kaliteniz hiç bozulmasın 🤍

Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ