Planlı İndirimler
GERİ DÖN

Yaşlanma Karşıtı Doğal Yüz Kremi - Kuru Ciltler (Pelinka, 30ml)

161,99 TL
  • Yaşlanma Karşıtı Doğal Yüz Kremi - Kuru Ciltler (Pelinka, 30ml)
  • Yaşlanma Karşıtı Doğal Yüz Kremi - Kuru Ciltler (Pelinka, 30ml)

Yenilebilir malzemelerden hazırlanan bu doğal içerikli yaşlanma karşıtı yüz kremini aromaterapi uzmanı Pelinka ile birlikte hazırladık. Kuru ciltler için özel olarak hazırlanmıştır. üm kozmetik ürünlerimiz gibi bu yüz kremi de zararlı kimyasallar ve katkı maddeleri içermez.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Kargo logo

İstanbul içi saat 11:00'e kadar verilen siparişleriniz gündüz veya akşam, 14:30'a kadar verilen siparişleriniz akşam teslimat seçeneği ile aynı gün kapınızda. 14:30'a kadar olan İstanbul dışı siparişleriniz aynı gün kargoda.

Sipariş Hattı: 444 3 157 / WhatsApp: 0532 211 1993

Bu ürünü hemen telefonla ya da WhatsApp ile sipariş verebilirsiniz

İçeriğindeki üzüm çekirdeği yağı yüksek antioksidan etkisi ile kırışıklıklarla mücadele ederken, shea yağı, kayısı çekirdeği yağı, avokado yağı içeriği kuru ciltleri nemlendirir.

 

Pelinka ile birlikte yenilebilir doğal kozmetik ürünleri üretmeye başladık. Makine Mühendisliği eğitiminin ardından Yüksek Kimya Mühendisliği eğitimine devam eden Pelin Nalbant Kafa (Pelinka) doğal kozmetiklerle ilgili literatürdeki içeriklere hakim, NAHA aromaterapi sertifikasına sahip ve yıllardır kendi atölyesinde kendi özel müşteri grubuna ürün üretiyor. Pelinka ile birlikte sizlere Sağlık Bakanlığı onaylı, içeriğinde yalnızca yenilebilir doğal yağlar olan bu kozmetik ürünlerini sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

Çok küçük bir miktarda ürünü temizlediğiniz yüzünüze ihtiyaç duyduğunuz sıklıkta uygulayın. Gündüz veya gece kullanabilirsiniz. Kapağı açıldıktan sonra 6 ay içerisinde tüketilmelidir. 

 

Pelinka markalı kozmetik ürünlerimiz T.C. Sağlık Bakanlığı ÜTS sistemine kayıtlıdır.

 

İçindekiler:
Shea yağı
Kayısı çekirdeği yağı
Üzüm çekirdeği yağı
Avokado yağı
E vitamini
Lavanta yağı
Frankincence
Itır yağı

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×

×
BU HAFTANIN PLANLI İNDİRİMİ
68,12 TL 44,90 TL
Yerli Kırmızı Mercimek (1kg)
SEPETE EKLE
Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ