Planlı İndirimler
GERİ DÖN

Organik Siyah Turp (1kg)

10,9 TL
TÜKENDİ
  • Organik Siyah Turp (1kg)
  • Organik Siyah Turp (1kg)

İçerdiği bileşenlerle çok değerli bir sebze, etkili bir antioksidan olan siyah turpu organik olarak evlerinize getiriyoruz. Siyah turp acı ve güçlü bir turptur.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Kargo logo

İstanbul içi saat 16:00’ya kadar verilen siparişleriniz soğutucu araçlarla gündüz ya da akşam teslim seçeneği ile aynı gün kapınızda. Ankara, Bursa, Yalova ve Kocaeli'nden siparişleriniz seçtiğiniz gün soğutuculu araçlarla kapınızda. Diğer şehirlerden siparişleriniz aynı gün kargoda.

Sipariş Hattı: 444 3 157 / WhatsApp: 0532 211 1993

Bu ürünü hemen telefonla ya da WhatsApp ile sipariş verebilirsiniz

Salatalara rendeleyerek, havuçla birlikte salatasını yaparak, yemeklerinize katarak, hatta kavurarak tüketebilirsiniz. Suyunu meyve sularına katabilirsiniz. Geçmişten günümüze atalarımızdan gelen bir alışkanlık da kış aylarında siyah turp ile şöyle bir uygulama yapmaktır: Siyah turptan ara bir kesit alıyoruz, bunun bir tarafına tabak şeklini alacak gibi oyuk açıyoruz. İçine bal doldurup bekletiyoruz. İster bir bardak üzerine koyup balın turpun alt tarafından akmasını sağlayın ve bu balı yiyin, ister sadece bu şekilde bekletip içerdeki balı kaşıkla yiyin. 

 

Afiyet olsun.

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×

×
BU HAFTANIN PLANLI İNDİRİMİ
21,95 TL 15,40 TL
Ihlamur (50gr)
SEPETE EKLE
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ