GERİ DÖN

Çiğ Süt (Organik, 3lt) - Akmeşe

180 TL
TÜKENDİ
  • Çiğ Süt (Organik, 3lt) - Akmeşe
  • Çiğ Süt (Organik, 3lt) - Akmeşe

Organik sertifikalı üretim yapan Akmeşe çiftliği hastalıktan ari sertifikalı bir çiftliktir. Organik sertifikasyonun da denetim süreçlerini bir parçası olarak, antibiyotikli süt üretimi yapılmaz. İ...

ADET
  • -
  • 1
  • +
Üretici, Datça Murat Çiftliği 19.02.2024 tarihinden beri Eski Tadında onaylı üreticisidir. 1250 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 24.06.2024 10:00 - 19:00 arasında. Üreticinin Tüm Ürünlerini Gör

Organik sertifikalı üretim yapan Akmeşe çiftliği hastalıktan ari sertifikalı bir çiftliktir. Organik sertifikasyonun da denetim süreçlerini bir parçası olarak, antibiyotikli süt üretimi yapılmaz. İnek yeminde GDO'lu herhangi bir ürün kullanılmaz, büyük oranda GDO içermeyen tahıl, kuru ot ve sılaj ile beslenmektedir.

Çiğ süt yoluyla hayvandan insana bulaşabilen zoonoz hayvan hastalıkları konusunda sürüsündeki tüm inekler her yıl tüberküloz (verem) ve brucellosis hastalıkları için test edilerek, Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından "hastalıktan ari" sertifikası alan Akmeşe çiftliği, sütünün besin değeri, kalitesi ve organik sertifikası ile güvenle tüketebileceğiniz bir çiftliktir.

3 litre organik Akmeşe çiğ sütü Eskitadında.com'dan sipariş verebilirsiniz.

Afiyet olsun.

İçindekiler:
Organik çiğ inek sütü

1 kişi oy verdi 5/5 ortalama 5 yıldız aldı

YORUMLAR

Onur Öztürk
20.05.2024

Aysun süt siparişi vermek için girdim sitenizde göremedim. Aysun sütçüden Bahar hanım'a eşim sordu bir süre aysun süt üretimi hiç olmayacakmış sanırım. Bu sütü deneyeceğiz çocuklarla, gerçi çocuklar biraz büyüdüğü için genellikle yoğurt yapıyoruz evde zaten.

Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ