GERİ DÖN

Kuzu İlikli Kemik Suyu (Nebyan,500ml)

Sadece İstanbul İçi

24 TL
  • Kuzu İlikli Kemik Suyu (Nebyan,500ml)
  • Kuzu İlikli Kemik Suyu (Nebyan,500ml)

Nebyan'ın geleneksel yöntemlerle hazırladığı ilikli kemik suları size evinizde hazırladığınız kalitede, hazır, pratik bir ürün olarak gelir. Kendi hayvanlarının ilikli kuzu kemiklerini kısık ateşte 12 saat boyunca kaynatarak ürettikleri bu üründe, yalnızca ilikli kemikler kullanılmaktadır. Uzun süreli kaynatma iliklerin tümüyle eriyip kemik suyuna karışmasını sağlar. Koruyucu ve katkı maddesi içermez.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Kargo logo

İstanbul içi saat 11:00'e kadar verilen siparişleriniz gündüz veya akşam, 16:00'ya kadar verilen siparişleriniz akşam teslimat seçeneği ile aynı gün kapınızda. İstanbul içi kuryelerimiz, İstanbul dışı kargo ile garantili gönderim.

Sipariş Hattı: 444 3 157 / WhatsApp: 0532 211 1993

Bu ürünü hemen telefonla ya da WhatsApp ile sipariş verebilirsiniz

Kuzu ilikli kemik suyunu tek olarak veya dana ilikli kemik suyu ile karıştırarak kullanabilirsiniz. Çorbalara, pilavlara, yemeklere katabilir, ılıtarak direkt içebilirsiniz. Katı gıdaya geçişten sonra bebeklerinizin çorbalarından, yemeklerinden eksik etmeyin.

 

Kemik iliğinin yağı  kavanozun üstünde birikir. Buzdolabında jelleşir, oda sıcaklığında erir. Bu kısmını da tüketmenizi öneririz. 

 

Ürünün üretim tarihinden itibaren 1 ay raf ömrü vardır. Buzdolabında saklayın.  Açtıktan sonra 3 gün içerisinde tüketin veya tek kullanımlık olarak hazırlayarak buzlukta 6 aya kadar saklayabilirsiniz.

 

Afiyet olsun.

İçindekiler:
Nebyan Doğal kuzu ilikli kemik
Doğal kaynak suyu
Mayi tuz

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×