GERİ DÖN

Yaşlanma Karşıtı Doğal Yüz Kremi - Karma Ciltler (Pelinka, 30ml)

186,2 TL
TÜKENDİ
  • Yaşlanma Karşıtı Doğal Yüz Kremi - Karma Ciltler (Pelinka, 30ml)
  • Yaşlanma Karşıtı Doğal Yüz Kremi - Karma Ciltler (Pelinka, 30ml)

Aromaterapi uzmanı Pelinka ile birlikte hazırladığımız bu doğal içerikli yaşlanma karşıtı yüz kremi sadece yenilebilir malzemeler içerir. Karma ciltlere uygun olarak hazırlanmıştır. Tüm kozmetik ürünlerimiz gibi bu yüz kremi de zararlı kimyasallar ve katkı maddeleri içermez.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Satıcı, Tazemasa 05.10.2023 tarihinden beri Eski Tadında onaylı satıcısıdır. 950 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 28.02.2024 (Yarın) 09:30 - 18:30 arasında. Satıcının Tüm Ürünlerini Gör

İçeriğindeki üzüm çekirdeği yağı yüksek antioksidan etkisi ile kırışıklıklarla mücadele ederken, çay ağacı yağı, lavanta yağı ve ıtır yağı sebum dengesini kurar. T bölgesi yağlı ve gözenekleri açık ile yanaklara doğru daha kuru cilde sahip olanlar için dengeli bir nemlendirme sağlar.

 

Makine Mühendisliği eğitiminin ardından Yüksek Kimya Mühendisliği eğitimine devam eden Pelin Nalbant Kafa (Pelinka) doğal kozmetiklerle ilgili literatürdeki içeriklere hakim, NAHA aromaterapi sertifikasına sahip ve yıllardır kendi atölyesinde kendi özel müşteri grubuna ürün üretiyor. Pelinka ile birlikte sizlere Sağlık Bakanlığı onaylı, içeriğinde yalnızca yenilebilir doğal yağlar olan bu kozmetik ürünlerini sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

Çok küçük bir miktarda ürünü temizlediğiniz yüzünüze ihtiyaç duyduğunuz sıklıkta uygulayın. Gündüz veya gece kullanabilirsiniz. Kapağı açıldıktan sonra 6 ay içerisinde tüketilmelidir. 

 

Pelinka markalı kozmetik ürünlerimiz T.C. Sağlık Bakanlığı ÜTS sistemine kayıtlıdır.

 

 

İçindekiler:
Üzüm çekirdeği yağı
Shea yağı
Çinko oksit
Kayısı çekirdeği yağı
Bal mumu
Pirinç yağı
Çuha tohumu yağı
Lavanta yağı
Çay ağacı yağı
E vitamini
Itır yağı

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ