Planlı İndirimler
GERİ DÖN

Gün Sonu Lezzetler

Sadece İstanbul İçi

4,5 TL
TÜKENDİ
  • Gün Sonu Lezzetler
  • Gün Sonu Lezzetler

Gün sonu lezzetler ürünümüz içerisinde, sitemizdeki tüm ürünlerimizden bir havuz yapıyoruz. Son kullanma tarihine göre 2 ay içerisinde tüketilmesi gereken bir soğuk sıkım zeytinyağı, 1 ay içerisinde tüketilmesi gereken bir fermente turşu ya da zaten 10 gün ömrü olan bir peynirin son 4 günü kaldıysa bu ürünlerimizden ve diğer tüm ürünlerimizden bir sınıflandırma yapıyoruz ve ürünün ne olduğuna bakmaksızın Gün Sonu Lezzet ürünü olarak sembolik bir fiyata satışa sunuyoruz. Sepetinize eklediğinizde sistemimiz sıradaki en uygun ürünü seçip kolinize ekliyor.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Kargo logo

İstanbul içi gündüz veya akşam teslimat seçeneği ile siparişleriniz kapınızda. İstanbul içi kuryelerimiz, İstanbul dışı kargo ile garantili gönderim.

Sipariş Hattı: 444 3 157 / WhatsApp: 0532 211 1993

Bu ürünü hemen telefonla ya da WhatsApp ile sipariş verebilirsiniz

Ürünlerimizin üretiminde, topraktan ürün aşamasına kadar kimyasal, koruyucu, aroma verici, renklendirici, raf ömrü uzatıcı vb. hiçbir katkı maddesi kullanılmaz. Sitemizdeki tüm ürünlerimiz bu prensipte üretilmiş ürünlerdir. Bu üretim anlayışında, üretim yapıldıktan sonra ürünler depolarda, ara toptancılarda, raflarda beklemez. Üretim yapıldığı anda dağıtım merkezimize gelir ve genelde aynı gün ya da ikinci gün itibariyle müşterilerimize ulaşmaya başlar. Üretimden ya da hasattan sonra bu kadar kısa sürede ürünlerimizin evlerine ulaşması işimizin önemli bir parçası olan "kısa tedarik zinciri" yapımız ile mümkün oluyor. Üretimden ve hasattan sonra bir ürün için en kısa yolu ve en kısa yolculuğu bu yapımız ile sağlıyoruz. Gün Sonu Lezzetler ürünümüzü de, ürünün değerine bakmaksızın, sembolik bir ücretle ürünlerimizden sıradakini denemeniz, "kısa tedarik zinciri" yapımızla en taze ürünleri sunmamız, aynı zamanda gıda ekosisteminin sürekli ürün sağlamak adına yarattığı büyük gıda israfını önlemek, ülkemizin ve dünyanın kaynaklarını korumak için önemli adım ve yol açıcı olarak görüyoruz. 

 

Afiyet olsun.

2 kişi oy verdi 5/5 ortalama 5 yıldız aldı

YORUMLAR

Merve gündüz
16.05.2021

Geçen siparişimde lor peyniri geldi poğaça yaptım bugünkü siparişimde de badem sütü geldi puding yaptım çok da güzel oldular çok teşekkürler bu düşünce için:)

Deniz alkan
24.04.2021

Sürülebilir keçi peyniri geldi. Tarihinin bitmesine 1 hafta vardı. Hızla tükettik. Tesekkürler

Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×

×
BU HAFTANIN PLANLI İNDİRİMİ
19,90 TL 9,90 TL
Tarhana (400gr)
SEPETE EKLE