GERİ DÖN

Gün Sonu Lezzetler

34,9 TL
TÜKENDİ
  • Gün Sonu Lezzetler
  • Gün Sonu Lezzetler

Gün sonu lezzetler ürünümüz içerisinde, sitemizdeki tüm ürünlerimizden bir havuz yapıyoruz. Son kullanma tarihine göre 2 ay içerisinde tüketilmesi gereken bir soğuk sıkım zeytinyağı, 1 ay içerisinde tüketilmesi gereken bir fermente turşu ya da zaten 10 gün ömrü olan bir peynirin son 4 günü kaldıysa bu ürünlerimizden ve diğer tüm ürünlerimizden bir sınıflandırma yapıyoruz ve ürünün ne olduğuna bakmaksızın Gün Sonu Lezzet ürünü olarak sembolik bir fiyata satışa sunuyoruz. Sepetinize eklediğinizde sistemimiz sıradaki en uygun ürünü seçip kolinize ekliyor.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Satıcı, Tazemasa 05.10.2023 tarihinden beri Eski Tadında onaylı satıcısıdır. 1250 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 19.04.2024 (Yarın) 09:30 - 18:30 arasında. Satıcının Tüm Ürünlerini Gör

Ürünlerimizin üretiminde, topraktan ürün aşamasına kadar kimyasal, koruyucu, aroma verici, renklendirici, raf ömrü uzatıcı vb. hiçbir katkı maddesi kullanılmaz. Sitemizdeki tüm ürünlerimiz bu prensipte üretilmiş ürünlerdir. Bu üretim anlayışında, üretim yapıldıktan sonra ürünler depolarda, ara toptancılarda, raflarda beklemez. Üretim yapıldığı anda dağıtım merkezimize gelir ve genelde aynı gün ya da ikinci gün itibariyle müşterilerimize ulaşmaya başlar. Üretimden ya da hasattan sonra bu kadar kısa sürede ürünlerimizin evlerine ulaşması işimizin önemli bir parçası olan "kısa tedarik zinciri" yapımız ile mümkün oluyor. Üretimden ve hasattan sonra bir ürün için en kısa yolu ve en kısa yolculuğu bu yapımız ile sağlıyoruz. Gün Sonu Lezzetler ürünümüzü de, ürünün değerine bakmaksızın, sembolik bir ücretle ürünlerimizden sıradakini denemeniz, "kısa tedarik zinciri" yapımızla en taze ürünleri sunmamız, aynı zamanda gıda ekosisteminin sürekli ürün sağlamak adına yarattığı büyük gıda israfını önlemek, ülkemizin ve dünyanın kaynaklarını korumak için önemli adım ve yol açıcı olarak görüyoruz. 

 

Afiyet olsun.

8 kişi oy verdi 5/5 ortalama 5 yıldız aldı

YORUMLAR

Deniz Pelit
30.11.2022

Muhteşem bir uygulama, ziyanı keşke hep böyle yaratıcı fikirlerle engelleyebilsek

Gizem Keçeci
24.03.2022

Yani çok güzel düşünülmüş bana süt denk gelmişti sütü zaten hemen tüketiyoruz yoğurt yapmıştım harikaydı teşekkürler 👍

Zehra köseahmetoğlu
04.11.2021

Yumurta keçi peyniri badem sütü geldi çok lezzetli ve uygun fiyatlıydı teşekkür ederiz

MİNE ÇELİKKOL
14.06.2021

makarna, badem sütü, mozarella, keçi peyniri gibi ürünler geldi daha önceki siparişlerimde.. çok güzel bir uygulama..

Fatma erbay
04.06.2021

Bende de yumurta geldi teşekkürler

TUTKU DÜLGAR GÜLŞEN
30.05.2021

Ricotta geldi, tadını çok beğendik teşekkürler

Merve gündüz
16.05.2021

Geçen siparişimde lor peyniri geldi poğaça yaptım bugünkü siparişimde de badem sütü geldi puding yaptım çok da güzel oldular çok teşekkürler bu düşünce için:)

Deniz alkan
24.04.2021

Sürülebilir keçi peyniri geldi. Tarihinin bitmesine 1 hafta vardı. Hızla tükettik. Tesekkürler

Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ