GERİ DÖN

Doğal Hot Dog Tipi Katkısız Sosis (400gr) - Etin En İyisi

395 TL
  • Doğal Hot Dog Tipi Katkısız Sosis (400gr) - Etin En İyisi
  • Doğal Hot Dog Tipi Katkısız Sosis (400gr) - Etin En İyisi

Dana hot dog tipi katkısız sosis, Etin En İyisi, Eskitadinda.com'da. Sidar Şef’ten gerçek etten gerçek sosis. Dinlendirilmiş yüksek kaliteli etlerimiz ve taneden öğütülmüş doğal baharatlar...

ADET
  • -
  • 1
  • +
Üretici, Etin En İyisi 21.02.2024 tarihinden beri Eski Tadında onaylı üreticisidir. 1200 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 25.05.2024 (Yarın) 12:00 - 18:30 arasında. Üreticinin Tüm Ürünlerini Gör
Dana hot dog tipi katkısız sosis, Etin En İyisi, Eskitadinda.com'da.

Sidar Şef’ten gerçek etten gerçek sosis.

Dinlendirilmiş yüksek kaliteli etlerimiz ve taneden öğütülmüş doğal baharatlarla ürettiğimiz taze doğal sosistir. Şefimizin özgün reçetesi ile haftalık taze olarak hazırladığımız, alışılmış sosis kıvamından farklı olan, gerçek et tadında özel el yapımı sosislerimiz tamamen doğal içeriklidir. Nitrit, nitrat, renklendirici gibi hiçbir E kodlu kimyasal madde içermemektedir. Sosislerimizin dışı yenilebilir doğal kuzu bağırsağıdır, kabuğu soyulmadan tüketilmelidir. Taze sosis olduğu için kılıfı soyulduğu takdirde dağılma yapabilir. Hot Dog sosislerimiz ızgarada, tavada ve fırında pişirmek için idealdir, haşlamaya uygun değildir.

Bir pakette 4-5 adet bulunur. Ürünün gramajı +-%10 oranında farklılık gösterebilir. Doğal bağırsağa basıldığı için sosisler arasında görüntü ve ağırlık farkı olması normaldir.

*0-4 derece buzdolabında vakumlu paketi açılmadan 8 gün, -18 derece buzlukta 3 ay saklanabilir. Donuk ürün çözüldükten sonra tekrar dondurulmamalıdır.

Pişirme Önerisi:
Dışındaki doğal bağırsağı soymadan üzerine bıçakla ufak çizikler attığınız sosisleri; orta ateşte ısıttığınız yanmaz yapışmaz tabanlı tavada, ekstra yağ eklemeden sık sık çevirerek pişirebilirsiniz. Bu sayede kendi yağı ve suyunu kaybetmeden pişen sosisler daha lezzetli olacaktır. Mangalda pişirme yapacaksanız, yeteri ısıya geldikten sonra mangalın daha az ısıya maruz kalan bölümünde, çevirerek pişirmeniz önerilir.

Afiyet olsun.
İçindekiler:
Dana eti
Dana yağı
Karabiber
Paprika
Kırmızı toz biber
Kimyon
Tane hardal
Şeker (Eser miktarda, asit dengesi için kullanılmaktadır.)
Tuz

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ