GERİ DÖN

Köy Yumurtası (Serbest Gezen - 30 adet)

46,5 TL 45 TL
  • Köy Yumurtası (Serbest Gezen - 30 adet)
  • Köy Yumurtası (Serbest Gezen - 30 adet)
  • Köy Yumurtası (Serbest Gezen - 30 adet)
  • Köy Yumurtası (Serbest Gezen - 30 adet)

Serbest dolaşan, istediği kadar güneş gören, merada yılın her dönemi yeşillikler, destek olarak da kimyasal değmemiş topraklarımızda yetişen atalık buğdayımız, arpa ve çavdarımız ile, doyduğu zamana kadar istediği gibi beslenen tavukların, kendi doğal döngüsüne müdahale edilmeden oluşan besleyici değeri yüksek yumurtaları, tüm öğünlerinize lezzet katmak amacıyla sofralarınızda...

ADET
  • -
  • 1
  • +
Kargo logo

İstanbul içi saat 11:00'e kadar verilen siparişleriniz gündüz veya akşam, 16:00'ya kadar verilen siparişleriniz akşam teslimat seçeneği ile aynı gün kapınızda. 16:00'ya kadar olan İstanbul dışı siparişleriniz aynı gün kargoda.

Sipariş Hattı: 444 3 157 / WhatsApp: 0532 211 1993

Bu ürünü hemen telefonla ya da WhatsApp ile sipariş verebilirsiniz

Köy yumurtalarımızda bizim için en önemli iki konu, tavuklarımızın beslenmesi ve özgürce gezebilecekleri alanlarının sağlanmasıdır. Özgür gezen tavuklar, yılın her dönemi yeşillikler, destek olarak da kimyasal değmemiş topraklarımızda yetişen atalık buğdayımız, arpa ve çavdarımız ile beslenmektedir. 

 

Kümeslerin kapıları her zaman açık olduğundan, tavuklarımız istediği zaman merada gezmektedir. İstediği kadar güneş gören, doyduğu zamana kadar istediği gibi beslenen tavukların, doğal üreme döngüsü içinde oluşan besleyici değeri son derece yüksek yumurtaları tazecikken paketlenerek sofralarınıza gönderilmektedir.

 

Herhangi bir müdahaleye maruz kalmayan tavuklarımızın hangi besini ne kadar yediği ile ve ne kadar güneşlendiği ile ilişkili olarak yumurtalarımızın  sarıları farklılık gösterebilirBu, doğal sürecin, doğal bir sonucudur.

 

Tavuklarımızın kendi üreme döngüsüne saygı ile yaklaşıldığından, köy yumurtalarımız sınırlı sayıdadır.

 

Siparişleriniz İstanbul içine özel teslimat araçları ile, İstanbul dışına ise kargo ile özel ambalajlı olarak size ulaştırılmaktadır.

 

Afiyet olsun...

 

Büyük paket 30 adet

4 kişi oy verdi 5/5 ortalama 5 yıldız aldı

YORUMLAR

Gülsün Arabacıoğlu-Gürses
30.10.2018

Vazgeçilmezim. Olmazsa olmaz...

Özlen tuğrul
19.10.2018

Yumurtalarda iyi guzel.

AYLA TEZGÜLER
03.10.2018

Yumurtalar bir harikaydı

Burc Phoebe Akay
05.03.2018

Cocukken yedigim yumurtalar gibi :)

Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×