Planlı İndirimler
GERİ DÖN

Füme Keçi Çerkes Peynir-Madalı(250-280gr)

79,9 TL
  • Füme Keçi Çerkes Peynir-Madalı(250-280gr)
  • Füme Keçi Çerkes Peynir-Madalı(250-280gr)

%100 keçi sütü, maya ve kaya tuzu ile hazırlanan Çerkes Peyniri, koku ve ağır bir tat alamayacağınız, çocukların da çok severek tükettiği bir peynir. Ek yağ, kültür ve koruyucu içermez. Füme tadını alması için is esansı kullanılmamıştır. Izgaraların üzerine yerleştirilen sade Çerkes peynirleri, yaklaşık 8 saat aşağıda yanmakta olan meşe odunu ile islenmektedir. Rengi, tadı, kokusu bu odundan gelir.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Kargo logo

İstanbul içi saat 11:00'e kadar verilen siparişleriniz gündüz veya akşam, 16:00'ya kadar verilen siparişleriniz akşam teslimat seçeneği ile aynı gün kapınızda. 16:00'ya kadar olan İstanbul dışı siparişleriniz aynı gün kargoda.

Sipariş Hattı: 444 3 157 / WhatsApp: 0532 211 1993

Bu ürünü hemen telefonla ya da WhatsApp ile sipariş verebilirsiniz

Madalı Keçi Çiftliği çocukluklarında yedikleri peynirlere, içtikleri sütlere duyulan özlemle Konya Beyşehir'deki aile topraklarında kurulan bir çiftlik. Muhteşem güzellikteki Beyşehir Gölü'nün yer aldığı Beyşehir yöresinde doğal üretime gönül vermiş bu çiftliğin ürünlerini keçi sütü ve katkısız keçi sütü ürünleri arayanlar için satışa sunmaya başladık.

 

Peynirlerini %100 keçi ve yağı alınmamış sütten, şirden mayası ile, kültür kullanmadan, koruyucu katkı maddesi eklemeden üreten bu doğru üretici artizan ürünleri ile bizi geçmişten gelen peynir lezzetlerine götürüyor. Biz de ürünleri size termal ambalajlar içinde özel bir paketleme ile en hızlı şekilde soğuk zinciri bozmadan ulaştırıyoruz. 

 

%100 keçi sütü, maya ve kaya tuzu le hazırlanan Çerkes Peyniri, koku ve ağır bir tat alamayacağınız, çocukların da çok severek tükettiği bir peynir. Ek yağ, kültür ve koruyucu içermez. Füme tadını alması için is esansı kullanılmamıştır. Izgaraların üzerine yerleştirilen sade Çerkes peynirleri, yaklaşık 8 saat aşağıda yanmakta olan meşe odunu ile islenmektedir. Rengi, tadı, kokusu bu odundan gelir. Tam yağlı olarak hazırlanmış bu peyniri tavada yağda veya yağsız kızartarak tüketebilirsiniz.

 

Afiyet olsun.

İçindekiler:
Pastörize keçi sütü
Şirden mayası
Kaya tuzu

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×

×
BU HAFTANIN PLANLI İNDİRİMİ
29,95 TL 18,80 TL
Organik Taze Fasulye - Ayşe Kadın (500gr)
SEPETE EKLE
Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ