GERİ DÖN

Bentonit Kil (50ml) - Pelinka

192 TL
  • Bentonit Kil (50ml) - Pelinka
  • Bentonit Kil (50ml) - Pelinka

Katkısız kişisel bakım ürünleri üreticisi Pelinka'nın ürünleri Eskitadında.com'da. Pelinka markalı kozmetik ürünleri T.C. Sağlık Bakanlığı onaylıdır ve T.C. Sağlık Bakanlığı ÜTS sistemine kay...

ADET
  • -
  • 1
  • +
Üretici, Pelinka 14.02.2024 tarihinden beri Eski Tadında onaylı üreticisidir. 400 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Kargoya verilme tarihi: 16.07.2024 (Yarın). Üreticinin Tüm Ürünlerini Gör
Katkısız kişisel bakım ürünleri üreticisi Pelinka'nın ürünleri Eskitadında.com'da. Pelinka markalı kozmetik ürünleri T.C. Sağlık Bakanlığı onaylıdır ve T.C. Sağlık Bakanlığı ÜTS sistemine kayıtlıdır.

Bentonit kili bir tür volkanik kil çeşididir. İçeriğinde bulunan elektromanyetik negatif yük sayesinde bakteriyel ve toksik maddeleri vücut dışına atmaya yarar. Cildinizi gereksiz yağlardan arındıran detoks etkisine yardımcı doğal bir maddedir. Bentonit kili cildi arındırarak gözenekleri temizlerken, içerdiği yararlı mineralleri cilde bırakır, gözeneklerin daha sıkı görünmesine yardımcı olur. Cildin fazla yağını ve toksinleri temizler. Aydınlatıcı ve yumuşatıcı etkisi vardır. Bentonit kili kuru ciltler 5 dakika, yağlı ciltler 10 dakika bekletebilir. Mineral açısından zengindir. Yağlı ciltler için idealdir, karma ciltler T bölgesine uygulayabilir.

Bu ürün %100 doğal hammaddelerle ve %100 saf uçucu yağlar ile formüle edilmiştir. Paraben, sülfat, SLES, SLS, sentetik koku, sentetik boya ve koruyucu içermemektedir. Vegan ve doğa dostudur. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

1 çay kaşığı Bentonit kilini, 2 çay kaşığı lavanta, gül , ölmez çiçeği suyu veya sade maden suyu ile yavaş yavaş karıştırıp aktif hale getirebilirsiniz. Elde ettiğiniz karışımı T bölgenize sürüp 10-15 dakika bekletin. Ilık su ile yıkayın. Negatif elektrik yükünü kaybetmemesi için plastik, cam veya tahta kaplarda muhafaza edilmelidir. Tahta kaşık kullanınız. Metal ile temasından kaçınınız.

Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Göz ile temasından kaçınınız, temas halinde bol su ile yıkayınız. Oda sıcaklığında, direkt güneş ışığından uzakta saklayın.
İçindekiler:
Bentonit kil

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ