GERİ DÖN

Soğuk Sıkım - Erken Hasat Zeytinyağı (750ml)

47 TL 39 TL
  • Soğuk Sıkım - Erken Hasat Zeytinyağı (750ml)
  • Soğuk Sıkım - Erken Hasat Zeytinyağı (750ml)
  • Soğuk Sıkım - Erken Hasat Zeytinyağı (750ml)
  • Soğuk Sıkım - Erken Hasat Zeytinyağı (750ml)
  • Soğuk Sıkım - Erken Hasat Zeytinyağı (750ml)
  • Soğuk Sıkım - Erken Hasat Zeytinyağı (750ml)

Aydın Dağları’nın kuzeye bakan sırtlarında, kendi doğal döngüsü içinde yetişen Memecik zeytinleri ile yapılan zeytinyağımız, zeytinlerin ve o bölge bitkilerinin zengin aromasını içerdiğinden, yüksek kalitede üretilmiş gerçek zeytinyağına özgü, genzinizi yakan aromatik lezzeti ile sizi önce şaşırtacak, sonra büyüleyecektir. Bu lezzetin ve kalitenin sırrının başından sonuna her adımında büyük bir özenle üretmek olduğunu söyleyebiliriz.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Kargo logo

İstanbul içi saat 12:30'a kadar verilen siparişleriniz gündüz veya akşam teslimat seçeneği ile aynı gün kapınızda. 16:00'ya kadar olan İstanbul dışı siparişleriniz aynı gün kargoda.

Sipariş Hattı: 444 3 157 / WhatsApp: 0532 211 1993

Bu ürünü hemen telefonla ya da WhatsApp ile sipariş verebilirsiniz

Neden eski tadında zeytinyağı?

 

Zeytinyağımız, her zeytinin özenle toplandığı, yere düşüp parçalanmış olanların alınmadığı ve en fazla 12 saat gibi çok kısa bir süre içerisinde soğuk sıkıma gönderildiği bir hasadın ürünüdür. Biz yağın doğallığını korumak ve anti-oksidan değerlerini azaltmamak amacıyla, özel bir emekle, sıkımlarımızı ideal soğuk sıkım derecesi olduğunu düşündüğümüz 22°C’de gerçekleştirdik. Paketleme sırasında kimyasallarla karşılaşmaması ve anti-oksidan değerlerini koruması için hiçbir plastik ürünle ve havayla temas ettirmeden, çelik tanklardan cam şişelere doldurduk ve sofralarınıza konuk oluyoruz.

 

 

Nasıl saklamalısınız?

 

Bu ürünümüzü anti-oksidan değerlerini ve sağlıklı içeriğini korumak amacıyla mümkün olduğunca hava ile temas ettirmeyiniz, şişesinden kullanmanızı tavsiye ederiz. Oda sıcaklığında ve mutlaka karanlık bir dolapta muhafaza ediniz, raf üstünde ışık alacak şekilde bırakmayınız. 

 

 

 

8 kişi oy verdi 5/5 ortalama 5 yıldız aldı

YORUMLAR

Sevgi Umur
28.07.2017

Tüm ürünleriniz bir yana, zeytin yağı bir yana. Açık ara favorim.

Sinem Bobe
18.07.2017

Tadı nefis bir zeytinyağı, salatalarımızda ve zeytinyağlılarımızda keyifle kullanıyoruz.

Pınar Bayhan
14.05.2017

Çevremde önerdiğim herkes istisnasız zeytinyağının lezzetinden bahsediyor. Çok özel bir yağ arayanlara denemelerini tavsiye ederim.

Paolo Pulcini
11.05.2017

It is truly EXTRAORDINARY. I even recognized that slight tingle that you get from high quality olive oil…that I had not tasted since last time I was in Chianti at my uncle’s farm. Thank you, it is a wonderful product and something to be really proud of.

Nermin C.
21.04.2017

Uzun zamandır tattığım en güzel zeytinyağı. Yurtdışına gittiğimde özellikle İtalya'dan almaya çalıştığım bir yağ var. Çok çok kaliteli iyi bir yağ, hangisini tercih edersiniz derseniz kararsız kalırım. Bravo.

Bahri Yazıcı
28.03.2017

Yeni sipariş verdim, soğuk sıkım zeytinyağı rutinde tüketiyorum. Bunu da deneyeceğim.

Cüneyt Güzeş
20.03.2017

Eğer bir zeytinyağı gurmesi iseniz bu zeytinyağını hemen alın, bilmiyorum her şişede aynı mı ama bana gelen gerçekten eşsiz bir lezzet. Zeytinyağının sağlık için faydalarını zaten biliyoruz da, böylesine şaşırdım.

Burcak Turkeri
06.03.2017

Şu ana kadar kullandığımız en orijinal zeytinyağı. İnsanın içesi geliyor. Çok özgün ve daha önce karşılaşmadığımız cinsten bir lezzet. Adeta meyve suyu gibi. Mutlaka alın. Pişman olmazsınız.

Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×