GERİ DÖN

Taze Kaşar Peyniri (Süt Hanım, 400gr)

188,79 TL
TÜKENDİ
  • Taze Kaşar Peyniri (Süt Hanım, 400gr)
  • Taze Kaşar Peyniri (Süt Hanım, 400gr)

Süt Hanım'ın geleneksel peynirlerinin eşi benzeri olmayan lezzetinin sırrı özel üretim sürecidir. Taze kaşar peyniri Süt Hanım'ın tam yağlı günlük sütleri ile geleneksel yöntemlerle, şirden maya kullanılarak hazırlanmıştır.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Satıcı, Tazemasa 05.10.2023 tarihinden beri Eski Tadında onaylı satıcısıdır. 950 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 29.02.2024 (Yarın) 09:30 - 18:30 arasında. Satıcının Tüm Ürünlerini Gör

Geleneksel olan tuzlu suda haşlama tekniği kullanılarak üretilmiştir. Erime kapasitesi oldukça yüksektir. Kolay erir. Tuz oranı bebek kaşarından yüksek, kaşar peynirlerinde tercih edilen tuz oranlarından ise düşüktür.

 

Yapımında süt, tuz ve şirden maya haricinde başka hiçbir şey kullanılmamıştır. Oldukça lezzetli, damakta taze süt tadı bırakan yapısıyla kahvaltılarınızın aranan lezzeti olacaktır. Kolay erime özelliği ile pizza ve fırın yemeklerinizde de kullanabilirsiniz.

 

Ambalajını açmadan veya hava almayacak şekilde paketleyip, dondurucunuzda daha uzun süre muhafaza edebilirsiniz. Dondurucuda muhafaza edilmeye uygundur, yapısı ve besin değerleri değişmez.

 

Afiyet olsun.

İçindekiler:
Pastörize inek sütü
Tuz
Peynir mayası

2 kişi oy verdi 5/5 ortalama 5 yıldız aldı

YORUMLAR

mahmure gökcan
28.07.2022

Yine bu sitede satılan Trakya marka olana göre daha yoğun bir tadı var. Daha Kars kaşarı tadında geldi bize. Lezzeti çok güzel ama çocuklar tadını ağır bulup yemekte zorlanınca yine diğer markadan almaya başladık

C. E. Y.
09.12.2021

Güzel bir peynir. Temiz içeriğe sahip olduğu tadından da anlaşılıyor. Beğenerek kullanıyorum. Özellikle tost yaparken güzelce eriyor.

Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ