Planlı İndirimler
GERİ DÖN

Taze Kaşar Peyniri (Süt Hanım, 400gr)

49,9 TL
  • Taze Kaşar Peyniri (Süt Hanım, 400gr)
  • Taze Kaşar Peyniri (Süt Hanım, 400gr)

Süt Hanım'ın geleneksel peynirlerinin eşi benzeri olmayan lezzetinin sırrı özel üretim sürecidir. Taze kaşar peyniri Süt Hanım'ın tam yağlı günlük sütleri ile geleneksel yöntemlerle, şirden maya kullanılarak hazırlanmıştır.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Kargo logo

İstanbul içi saat 16:00’ya kadar verilen siparişleriniz soğutucu araçlarla gündüz ya da akşam teslim seçeneği ile aynı gün kapınızda. Ankara, Bursa, Yalova ve Kocaeli'nden siparişleriniz seçtiğiniz gün soğutuculu araçlarla kapınızda. Diğer şehirlerden siparişleriniz aynı gün kargoda.

Sipariş Hattı: 444 3 157 / WhatsApp: 0532 211 1993

Bu ürünü hemen telefonla ya da WhatsApp ile sipariş verebilirsiniz

Geleneksel olan tuzlu suda haşlama tekniği kullanılarak üretilmiştir. Erime kapasitesi oldukça yüksektir. Kolay erir. Tuz oranı bebek kaşarından yüksek, kaşar peynirlerinde tercih edilen tuz oranlarından ise düşüktür.

 

Yapımında süt, tuz ve şirden maya haricinde başka hiçbir şey kullanılmamıştır. Oldukça lezzetli, damakta taze süt tadı bırakan yapısıyla kahvaltılarınızın aranan lezzeti olacaktır. Kolay erime özelliği ile pizza ve fırın yemeklerinizde de kullanabilirsiniz.

 

Ambalajını açmadan veya hava almayacak şekilde paketleyip, dondurucunuzda daha uzun süre muhafaza edebilirsiniz. Dondurucuda muhafaza edilmeye uygundur, yapısı ve besin değerleri değişmez.

 

Afiyet olsun.

İçindekiler:
Pastörize inek sütü
Tuz
Peynir mayası

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×

×
BU HAFTANIN PLANLI İNDİRİMİ
49,60 TL 37,50 TL
Manda Tereyağı (250gr)
SEPETE EKLE
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ