GERİ DÖN

Shea Yağlı Sürülebilir Roll-On (Fermente Mutfağım, 40ml)

44 TL
  • Shea Yağlı Sürülebilir Roll-On (Fermente Mutfağım, 40ml)
  • Shea Yağlı Sürülebilir Roll-On (Fermente Mutfağım, 40ml)

Shea yağı ve kakao yağı, Hindistan cevizi yağı gibi bitkisel yağlarla hazırlanan bu koltuk altı roll-on deodorantı içeriğinde yalnızca yiyebildiğiniz malzemeler içermektedir.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Kargo logo

İstanbul içi saat 11:00'e kadar verilen siparişleriniz gündüz veya akşam, 16:00'ya kadar verilen siparişleriniz akşam teslimat seçeneği ile aynı gün kapınızda. 16:00'ya kadar olan İstanbul dışı siparişleriniz aynı gün kargoda.

Sipariş Hattı: 444 3 157 / WhatsApp: 0532 211 1993

Bu ürünü hemen telefonla ya da WhatsApp ile sipariş verebilirsiniz

Gıdalardan sonra kozmetik ürünlerinde de kimyasallardan kaçınıyorsanız, yenilebilir malzemelerden üretilen yenilebilir kozmetik ürünlerini tercih edebilirsiniz.

 

Shea yağı ve kakao yağı, Hindistan cevizi yağı gibi bitkisel yağlarla hazırlanan bu koltuk altı roll-on deodorantı içeriğinde yalnızca yiyebildiğiniz malzemeler içermektedir. Temiz koltuk altına parmağınızla nohut büyüklüğünde yedirerek uygulanır. Oda sıcaklığında, direkt güneşe ve ısıya maruz bırakmadan bir yıl muhafaza edilebilir.

 

Yenilebilir malzemelerden üretilen bu roll-on deodorant zararlı kimyasallar ve katkı maddeleri içermez. DEET, alkol, parfüm, petrol türevleri ve mineral yağ içermez. Paraben, lanolin, koruyucular ve zararlı kimyasallar da içermemektedir. 

 

İçindekiler:
Kakao yağı
Hindistan cevizi yağı
Shea yağı
Lavanta yağı
Bal mumu
Nişasta
İngiliz karbonatı
Alerjen: Bal mumu

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×