GERİ DÖN

Sandal Ağacı Uçucu Yağı (Fermente Mutfağım, 10ml)

100 TL
TÜKENDİ
  • Sandal Ağacı Uçucu Yağı (Fermente Mutfağım, 10ml)
  • Sandal Ağacı Uçucu Yağı (Fermente Mutfağım, 10ml)

Sandal ağacı tropik kökenli olan ağaçlardan bir tanesidir. Ana vatanı ise Asya kıtasıdır. Tropik iklime sahip olan her ülkede yetişir. Özellikle kokusu ile dikkat çeken bir ağaç türüdür. Bazı ülkelerde ise faydasından ötürü "şifalı ağaç" olarak adlandırılmaktadır. Sandal ağacının köklerinin ve gövdesinin çeşitli sıkım yöntemleri ile sıkılması sonucu elde edilen sandal ağacı yağı; meyvemsi, tatlı ve odunsu bir aromaya ve kokuya sahiptir. Cilt ve saç bakımında sıklıkla kullanılan sandal ağacı yağı, hoş kokusu sayesinde parfümeri sektöründe de sıklıkla tercih edilmektedir. Sandal ağacı yağını düzenli olarak kullandığınız takdirde öksürük gibi rahatsızlıkların tedavisinde etkili olmaktadır. Antiseptik özelliğe sahip olan sandal ağacı yağı, vücudunuzdaki stres oranını azaltarak depresyon, anksiyete, kaygı bozukluğunun azalmasına yardımcı olabilir.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Satıcı, Tazemasa 05.10.2023 tarihinden beri Eski Tadında onaylı satıcısıdır. 950 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 29.02.2024 (Yarın) 09:30 - 18:30 arasında. Satıcının Tüm Ürünlerini Gör

Su buharı distilasyonu ile elde edilmiştir. Her kullanımda kapağını sıkıca kapatınız. Serin ve kuru bir yerde, ağzı kapalı olarak, doğrudan ısı ve ışığa maruz bırakmadan saklayınız. 

Kullanım önerisi: Soğuk sıkım sabit yağlarla seyreltilerek kullanılır. 50 ml. sabit yağ içerisine 10 damla Sandal Ağacı yağı damlatıp karıştırarak seyreltiniz.

 

Uyarı : Haricen kullanılır. Seyreltmeden direkt cilde uygulamayınız. Bileğinizde test ediniz.

İçindekiler:
%100 Sandal Ağacı uçucu yağı

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ