Planlı İndirimler
GERİ DÖN

Tuzlu Tereyağı - Süt Hanım (300gr)

38,2 TL
  • Tuzlu Tereyağı - Süt Hanım (300gr)
  • Tuzlu Tereyağı - Süt Hanım (300gr)

Süt Hanım'ın buram buram süt kokan bu tereyağı geleneksel dövme yöntemiyle hazırlanmış dövme tereyağıdır. Pastörize süt kreması ile uzun saatler boyunca dövülerek bu tereyağı elde edilmiştir. %2 oranında tuz ilave edilmiştir.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Kargo logo

İstanbul içi saat 16:00’ya kadar verilen siparişleriniz soğutucu araçlarla gündüz ya da akşam teslim seçeneği ile aynı gün kapınızda. Ankara, Bursa, Yalova ve Kocaeli'nden siparişleriniz seçtiğiniz gün soğutuculu araçlarla kapınızda. Diğer şehirlerden siparişleriniz aynı gün kargoda.

Sipariş Hattı: 444 3 157 / WhatsApp: 0532 211 1993

Bu ürünü hemen telefonla ya da WhatsApp ile sipariş verebilirsiniz

Üç nesildir peynirci bir ailenin kızı, iki çocuk annesi Süt Hanım geleneksel peynir üretimini şirden mayası ile katkı maddesi kullanmadan yapmaya gönül vermiş, işinin her detayına önem veren, prensipli ve disiplinli, güçlü bir kadın girişimcidir.

 

Geleneksel dövme yöntemiyle hazırladığı bu tereyağı sizi eski zamanlara götürecek, sütün kokusunu, tadını aldığınız has tereyağı yediğinizi anlayacaksınız. Tereyağımızın rengi dönemsel olarak farklılaşır, bu hayvanların beslenmesiyle bağlantılı olarak normal bir durumdur. Ürünlerimizde herhangi bir katkı maddesi ve koruyucu olmadığı gibi, tereyağlarında renkte standardizasyon sağlamak amacıyla kullanılan renklendirici de bizim ürünlerimizde yoktur. 

 

Mutfaklarınızda naturel sızma zeytinyağı ile birlikte gerçek bir tereyağı bulundurmanız hem yeterli hem de en sağlıklısıdır.

 

Afiyet olsun.

İçindekiler:
Pastörize İnek Sütü Kreması
Tuz

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×

×
BU HAFTANIN PLANLI İNDİRİMİ
21,95 TL 15,40 TL
Ihlamur (50gr)
SEPETE EKLE
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ