GERİ DÖN

Ramazan Paketi 3 (13 ürün)

247,2 TL
TÜKENDİ
  • Ramazan Paketi 3 (13 ürün)
  • Ramazan Paketi 3 (13 ürün)

Büyük Eski Tadında Ramazan Paketimiz ile ramazanda hazırlayabileceğiniz çeşit çeşit çorba ve yemek, bir de atalık tatlılarımızla eski zamanlardaki ramazanların tadını ve keyfini sofralarınıza çağırıyoruz.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Satıcı, Tazemasa 05.10.2023 tarihinden beri Eski Tadında onaylı satıcısıdır. Taşıma ÜCRETSİZ! Teslimat tarihi: 25.04.2024 (Yarın) 09:30 - 18:30 arasında. Satıcının Tüm Ürünlerini Gör

Yüksek antioksidan değerlere sahip soğuk sıkım zeytinyağımız, mevsiminde yetişmiş biberlerden ev tipi hazırlanmış mis kokulu biber salçamız, Çankırı kaya tuzu mağaralarından çıkarılan kaya tuzumuz yemeklerinizin tadı tuzu olmaya geliyor.

 

Atalık buğdaylarımızı taş değirmende öğüterek elde ettiğimiz kepekli ve ruşeymli unumuzla hazırladığımız tarhanamız ve eriştemiz hem doyurucu hem sağlık dolu sofralar hazırlamanıza yardımcı oluyor. Yerli kırmızı mercimeklerimiz leziz bir çorba veya yatıştırıcı bir mercimekli köfte olabilir. Yeri kuru fasulyelerimiz, yerli nohutlarımız, yerli pirinçlerimiz ve siyez bulgurumuzla da çeşit çeşit yemek veya meze hazırlayabilirsiniz. Geleneksel yöntemlerle üretilmiş tahin-pekmezimiz ve Giresun fındıklarından yapılan az şekerli fındık ezmemiz ile de tatlı isteğinizi en güzel şekilde karşılayabilirsiniz.

 

Afiyet olsun.

İçindekiler:
Soğuk Sıkım Zeytinyağı (750ml)
Biber Salçası (625gr)
Tarhana (400gr)
Yerli Kırmızı Mercimek (1kg)
Yerli Kuru Fasulye (1kg)
Yerli Nohut (1kg)
Yerli Pirinç(1kg)
Kaya Tuzu - Toz (195gr)
Siyez Bulguru (1kg)
Erişte (500gr)
Tahin (335gr)
Dut Pekmezi (230gr)
Az Şekerli Fındık Ezmesi- %90 Fındık %10 Pancar Şekeri (370gr)

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ