GERİ DÖN

Organik Zeytinyağı Premium Soğuk Sıkım (2lt, %0,2 Asit, Arbequina) - Lea

1400 TL
TÜKENDİ
  • Organik Zeytinyağı Premium Soğuk Sıkım (2lt, %0,2 Asit, Arbequina) - Lea
  • Organik Zeytinyağı Premium Soğuk Sıkım (2lt, %0,2 Asit, Arbequina) - Lea

Organik sertifikalı Lea premium zeytinyağı, naturel sızma zeytinyağı kalite ölçütü olarak görülen %1’lik değerden 5 kat düşük asit oranına sahiptir. Düşük asit değeri, meyvelerin kalitesinden ve ta...

ADET
  • -
  • 1
  • +
Üretici, Datça Murat Çiftliği 19.02.2024 tarihinden beri Eski Tadında onaylı üreticisidir. 1250 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 17.07.2024 (Yarın) 10:00 - 19:00 arasında. Üreticinin Tüm Ürünlerini Gör
Organik sertifikalı Lea premium zeytinyağı, naturel sızma zeytinyağı kalite ölçütü olarak görülen %1’lik değerden 5 kat düşük asit oranına sahiptir. Düşük asit değeri, meyvelerin kalitesinden ve tazeliğinden gelmektedir. Aroması ve boğazdaki yakıcılığı, yüksek polifenol değeri nedeniyle yoğundur.

Yüksek besin değerleri için zeytinler henüz ağırlıklı olarak açık yeşilken toplanır. 6-10 kg zeytinden 1 lt zeytinyağı elde edilir. Soğuk sıkılarak (23º’nin altında), yüksek polifenol ve düşük asit değerlerine ulaşılır.

Zeytinyağı, yüksek ısıya ve farklı pişirme tekniklerine tüm diğer yağlardan daha dayanıklıdır. Ancak besin değerinin korunması için soğuk tüketilmesi tavsiye edilir.

Tazeliğini uzun süre korumak amacıyla ışık geçirmeyen mat cam şişelerde sunulmaktadır.

Hasat Dönemi: Ekim 2023

Asit Oranı: %0,2
İçindekiler:
Zeytinyağı

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ