Planlı İndirimler
GERİ DÖN

Pişik Önleyici Krem (Pelinka, 50ml)

39,5 TL
  • Pişik Önleyici Krem (Pelinka, 50ml)
  • Pişik Önleyici Krem (Pelinka, 50ml)

Doğal yağların ideal karışımlarıyla hazırlanan bu pişik önleyici kremi aromaterapi uzmanı Pelinka ile birlikte hazırladık. Yenilebilir malzemelerden ürettiğimiz pişik önleyici kremimiz zararlı kimyasallar ve katkı maddeleri içermez. DEET, alkol, parfüm, petrol türevleri ve mineral yağ içermez.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Kargo logo

İstanbul içi gündüz veya akşam teslimat seçeneği ile siparişleriniz kapınızda. İstanbul içi kuryelerimiz, İstanbul dışı kargo ile garantili gönderim.

Sipariş Hattı: 444 3 157 / WhatsApp: 0532 211 1993

Bu ürünü hemen telefonla ya da WhatsApp ile sipariş verebilirsiniz

Pelinka ile birlikte yenilebilir doğal kozmetik ürünleri üretmeye başladık. Makine Mühendisliği eğitiminin ardından Yüksek Kimya Mühendisliği eğitimine devam eden Pelin Nalbant Kafa (Pelinka) doğal kozmetiklerle ilgili literatürdeki içeriklere hakim, NAHA aromaterapi sertifikasına sahip ve yıllardır kendi atölyesinde kendi özel müşteri grubuna ürün üretiyor. Pelinka ile birlikte sizlere Sağlık Bakanlığı onaylı, içeriğinde yalnızca yenilebilir doğal yağlar olan kozmetik ürünlerini sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

Pişik önleyici kremimizi hassas bebekler için hazırladık. Kremi, temizlenen bölgeyi kuruladıktan sonra ince bir tabaka halinde sürmeniz yeterlidir. Bu işlemi günde 3 kez uygulayabilirsiniz. Kremi açtıktan sonra 6 ay içerisinde tüketin.

 

Pelinka markalı kozmetik ürünlerimiz T.C. Sağlık Bakanlığı ÜTS sistemine kayıtlıdır.

İçindekiler:
Shea yağı
Çinko asit
Susam Yağı
Hindistan cevizi yağı
Aynısefa yağı
Kantaron yağı
Bal mumu
E vitamini
Lavanta yağı

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×

×
BU HAFTANIN PLANLI İNDİRİMİ
19,90 TL 9,90 TL
Tarhana (400gr)
SEPETE EKLE