GERİ DÖN

Pişik Önleyici Krem (Pelinka, 50ml)

146,2 TL
TÜKENDİ
  • Pişik Önleyici Krem (Pelinka, 50ml)
  • Pişik Önleyici Krem (Pelinka, 50ml)

Doğal yağların ideal karışımlarıyla hazırlanan bu pişik önleyici kremi aromaterapi uzmanı Pelinka ile birlikte hazırladık. Yenilebilir malzemelerden ürettiğimiz pişik önleyici kremimiz zararlı kimyasallar ve katkı maddeleri içermez. DEET, alkol, parfüm, petrol türevleri ve mineral yağ içermez.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Satıcı, Tazemasa 05.10.2023 tarihinden beri Eski Tadında onaylı satıcısıdır. 950 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 29.02.2024 (Yarın) 09:30 - 18:30 arasında. Satıcının Tüm Ürünlerini Gör

Pelinka ile birlikte yenilebilir doğal kozmetik ürünleri üretmeye başladık. Makine Mühendisliği eğitiminin ardından Yüksek Kimya Mühendisliği eğitimine devam eden Pelin Nalbant Kafa (Pelinka) doğal kozmetiklerle ilgili literatürdeki içeriklere hakim, NAHA aromaterapi sertifikasına sahip ve yıllardır kendi atölyesinde kendi özel müşteri grubuna ürün üretiyor. Pelinka ile birlikte sizlere Sağlık Bakanlığı onaylı, içeriğinde yalnızca yenilebilir doğal yağlar olan kozmetik ürünlerini sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

Pişik önleyici kremimizi hassas bebekler için hazırladık. Kremi, temizlenen bölgeyi kuruladıktan sonra ince bir tabaka halinde sürmeniz yeterlidir. Bu işlemi günde 3 kez uygulayabilirsiniz. Kremi açtıktan sonra 6 ay içerisinde tüketin.

 

Pelinka markalı kozmetik ürünlerimiz T.C. Sağlık Bakanlığı ÜTS sistemine kayıtlıdır.

İçindekiler:
Shea yağı
Çinko asit
Susam Yağı
Hindistan cevizi yağı
Aynısefa yağı
Kantaron yağı
Bal mumu
E vitamini
Lavanta yağı

1 kişi oy verdi 5/5 ortalama 5 yıldız aldı

YORUMLAR

Selma Karahan
21.06.2021

Hem çok sağlıklı hem çok etkili hem de çok güzel kokuyor

Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ