GERİ DÖN

Pişik Önleyici Krem(Pelinka, 50ml)

0 TL
TÜKENDİ

Pişik önleyici krem ile bebekleriniz artık daha güzel zaman geçirecek.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Kargo logo

İstanbul içi saat 11:00'e kadar verilen siparişleriniz gündüz veya akşam, 16:00'ya kadar verilen siparişleriniz akşam teslimat seçeneği ile aynı gün kapınızda. 16:00'ya kadar olan İstanbul dışı siparişleriniz aynı gün kargoda.

Sipariş Hattı: 444 3 157 / WhatsApp: 0532 211 1993

Bu ürünü hemen telefonla ya da WhatsApp ile sipariş verebilirsiniz

Yenilebilir malzemelerden üretilen bu pişik önleyisi krem zararlı kimyasallar ve katkı maddeleri içermez. DEET, alkol, parfüm, petrol türevleri ve mineral yağ içermez. Paraben, lanolin, koruyucular ve zararlı kimyasallar da içermemektedir. 

Pelinka ile birlikte yenilebilir doğal kozmetik ürünleri üretmeye başladık. Makine Mühendisliği eğitiminin ardından Yüksek Kimya Mühendisliği eğitimine devam eden Pelin Nalbant Kafa (Pelinka) doğal kozmetiklerle ilgili literatürdeki içeriklere hakim, NAHA aromaterapi sertifikasına sahip ve yıllardır kendi atölyesinde kendi özel müşteri grubuna ürün üretiyor. Pelinka ile birlikte sizlere Sağlık Bakanlığı onaylı, içeriğinde yalnızca yenilebilir doğal yağlar olan kozmetik ürünlerini sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Kullanım Şekli: Temizlenen bölge kurutularak pişik kremi ince bir tabaka halinde sürülür. Bu işlem günde 3 kes uygulanabilir. Pişik olan bölge nemli bırakılmamalıdır.

Açıldıktan sonraki 6 ay içerisinde tüketilmelidir. 

Pelinka markalı kozmetik ürünlerimiz T.C. Sağlık Bakanlığı ÜTS sistemine kayıtlıdır.

İçindekiler:
Shea yağı
Çinko asit
Susam Yağı
Hindistan cevizi yağı
Aynısefa yağı
Kantaron yağı
Bal mumu
E vitamini
Lavanta yağı

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×