Planlı İndirimler
GERİ DÖN

Sarımsak Otlu Keçi Tulum Peyniri (Madalı, 240-260gr)

139,75 TL
TÜKENDİ
  • Sarımsak Otlu Keçi Tulum Peyniri (Madalı, 240-260gr)
  • Sarımsak Otlu Keçi Tulum Peyniri (Madalı, 240-260gr)

Madalı'nın keçi tulum peynirinin sarımsak otlusu. Bu peynir karışım sütten değil, %100 keçi sütünden. Şirden mayası ile mayalanıyor.Elde edilen teleme ılıkken önce bir teknede karıştırılıyor, daha sonra kalıplara yerleştirilerek dinlenmeye bırakılıyor. Eklenen kaya tuzu peyniri koruyor. Başka herhangi bir koruyucu veya katkı maddesi içermiyor. Tabi bir de çörekotu içeriyor.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Kargo logo

İstanbul içi saat 12:00'e kadar verilen siparişleriniz gündüz veya akşam, 14:30'a kadar verilen siparişleriniz akşam teslimat seçeneği ile aynı gün kapınızda. 14:30'a kadar olan İstanbul dışı siparişleriniz aynı gün kargoda.

Sipariş Hattı: 444 3 157 / WhatsApp: 0532 211 1993

Bu ürünü hemen telefonla ya da WhatsApp ile sipariş verebilirsiniz

Madalı Keçi Çiftliği çocukluklarında yedikleri peynirlere, içtikleri sütlere duyulan özlemle Konya Beyşehir'deki aile topraklarında kurulan bir çiftlik. Muhteşem güzellikteki Beyşehir Gölü'nün yer aldığı Beyşehir yöresinde doğal üretime gönül vermiş bu çiftliğin ürünlerini keçi sütü ve katkısız keçi sütü ürünleri arayanlar için satışa sunmaya başladık.

 

Peynirlerini %100 keçi ve yağı alınmamış sütten, şirden mayası ile, kültür kullanmadan, koruyucu katkı maddesi eklemeden üreten bu doğru üretici artizan ürünleri ile bizi geçmişten gelen peynir lezzetlerine götürüyor. Biz de ürünleri size termal ambalajlar içinde özel bir paketleme ile en hızlı şekilde soğuk zinciri bozmadan ulaştırıyoruz. 

 

Bu peynir karışım sütten değil, %100 keçi sütünden. Şirden mayası ile mayalanıyor. Elde edilen teleme ılıkken önce bir teknede karıştırılıyor, daha sonra kalıplara yerleştirilerek dinlenmeye bırakılıyor. Eklenen kaya tuzu peyniri koruyor. Başka herhangi bir koruyucu veya katkı maddesi içermiyor. Tabi bir de sarımsak otu içeriyor.

 

Afiyet olsun.

İçindekiler:
Pastörize keçi sütü
Şirden mayası
Kaya tuzu
Yaban sarımsağı

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×

×
BU HAFTANIN PLANLI İNDİRİMİ
76,25 TL 50,00 TL
Keçiboynuzu Pekmezi (230gr)
SEPETE EKLE
Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ