GERİ DÖN

Organik Yumurta (10 adet)

91,5 TL
  • Organik Yumurta (10 adet)
  • Organik Yumurta (10 adet)

Datça Murat Çiftliği'nin tüm katkısız ürünleri Eskitadında.com'da. Organik Yumurtalarımız Nereden Geliyor? Uşak, Manisa ve İzmir’de birlikte çalıştığımız organik üreticilerimizin açık a...

ADET
  • -
  • 1
  • +
Üretici, Datça Murat Çiftliği 19.02.2024 tarihinden beri Eski Tadında onaylı üreticisidir. 1250 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 17.07.2024 (Yarın) 10:00 - 19:00 arasında. Üreticinin Tüm Ürünlerini Gör

Datça Murat Çiftliği'nin tüm katkısız ürünleri Eskitadında.com'da.

Organik Yumurtalarımız Nereden Geliyor?

Uşak, Manisa ve İzmir’de birlikte çalıştığımız organik üreticilerimizin açık alanda gezen tavukların yumurtalarından günlük ve taze olarak toplanan organik yumurtalarımız gerekli analiz ve veteriner kontrollerinden geçirilerek sizlere sunulmaktadır.

Yumurtanın Organik Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Organik yumurta paketlerinin üstünde organik sertifikası mutlaka bulunmalıdır. Yine yumurtanın üstünde basılı olan kodun 0 ile başlaması da o yumurtanın organik olduğunu belirtir. Aynı zamanda yumurtanın üzerindeki kod 1 ile başlıyorsa gezen tavuk olduğu, 2 ile başlıyorsa kümes tavuğu olduğu, 3 ile başlıyorsa hiç dolaşmayan tavuk olduğu anlamına gelmektedir. Genellikle fiyatı düşük olan yumurtalar kodu 3 ile başlayan yumurtalardır. Organik yumurtalarda içindeki sarı kısım daha küçük ve koyu olabilir. Boyutları standart değildir.

Neden Organik Yumurta Tüketmeliyiz?

Organik yumurta, yemlerine herhangi bir ilaç veya kimyasal katılmamış tavukların yumurtasıdır. Bu tavuklar sağlıklı tavuklardır. Doğal yemlerle beslenirler ve kümeslerde bekletilmezler. Organik yumurta, doğal, sanayileşmemiş ve kimyasal kullanılmayan alanlarda gezen tavukların yumurtlaması sonucu olur bundan dolayı diğer yumurtalara göre çok daha sağlıklı ve güvenilirdir. Datça Murat Çiftliği’nden alacağınız yumurtaları ailecek güvenle tüketebilirsiniz.

Ürün: Organik Yumurta
Menşei: (Uşak-Manisa-İzmir) Türkiye / Yerli Üretim
İçerik: A sınıfı M boy 10 adet organik yumurta.
Saklama Koşulları: +5°C ile +12°C arasında 28 gün saklanabilir. Satın aldıktan sonra buzdolabında saklayınız.

Afiyet olsun.

İçindekiler:
Organik yumurta

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ