GERİ DÖN

Organik Tavuk Kanat (700gr) - Orvital

219,9 TL
TÜKENDİ
  • Organik Tavuk Kanat (700gr) - Orvital
  • Organik Tavuk Kanat (700gr) - Orvital

Organik dolaşım alanlarında serbest gezen, GDO içermeyen organik sertifikalı yemlerle beslenen tavuklardan elde edilmiştir. Türkiyenin yıllar önce kurulmuş ilk organik tavuk ve et markası Orvital...

ADET
  • -
  • 1
  • +
Üretici, Datça Murat Çiftliği 19.02.2024 tarihinden beri Eski Tadında onaylı üreticisidir. 1250 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 23.07.2024 (Yarın) 10:00 - 19:00 arasında. Üreticinin Tüm Ürünlerini Gör
Organik dolaşım alanlarında serbest gezen, GDO içermeyen organik sertifikalı yemlerle beslenen tavuklardan elde edilmiştir. Türkiyenin yıllar önce kurulmuş ilk organik tavuk ve et markası Orvitalin organik tavuklarını ürünlerimiz arasına ekledik.

Kafes dahil hiçbir sınırlayıcı ekipmanın bulunmadığı, stressiz bir ortamda, organik dolaşım alanlarında serbest gezen tavuklar, GDO içermeyen organik sertifikalı yemlerle besleniyor. Yemleri olduğu gibi, dolaşım alanları da organik sertifikalıdır. Yavaş büyüyen, büyürken bol bol gezinen ve güneş gören bu organik tavukların hayvan refahı açısından en üst seviyede bakımı yapılıyor. Tüm bunların sonucu olarak da etleri GDO, hormon, antibiyotik, pestisit ve ağır metal gibi kimyasallar içermiyor.

Pişme süresi konvansiyonel tavuklara göre daha uzundur. İster haşlayabilir, ister fırında pişirebilirsiniz. Gönül rahatlığıyla tavuk tüketebilirsiniz.

Afiyet olsun.
İçindekiler:
Organik tavuk kanat

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ