GERİ DÖN

Organik Tavuk Bonfile (Orvital, 750gr)

439,9 TL
TÜKENDİ
  • Organik Tavuk Bonfile (Orvital, 750gr)
  • Organik Tavuk Bonfile (Orvital, 750gr)

Organik dolaşım alanlarında gezinerek yavaş büyüyen bu tavukların etleri GDO, hormon, antibiyotik, pestisit ve ağır metal gibi kimyasallar içermiyor. Türkiye'nin yıllar önce kurulmuş ilk organik tavuk ve et markası Orvital'in organik tavuklarını ürünlerimiz arasına ekledik.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Üretici, Datça Murat Çiftliği 19.02.2024 tarihinden beri Eski Tadında onaylı üreticisidir. 1250 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 24.05.2024 (Yarın) 10:00 - 19:00 arasında. Üreticinin Tüm Ürünlerini Gör

Kafes dahil hiçbir sınırlayıcı ekipmanın bulunmadığı, stressiz bir ortamda, organik dolaşım alanlarında serbest gezen tavuklar, GDO içermeyen organik sertifikalı yemlerle besleniyor. Yemleri olduğu gibi, dolaşım alanları da organik sertifikalıdır. Yavaş büyüyen, büyürken bol bol gezinen ve güneş gören bu organik tavukların hayvan refahı açısından en üst seviyede bakımı yapılıyor. Tüm bunların sonucu olarak da etleri GDO, hormon, antibiyotik, pestisit ve ağır metal gibi kimyasallar içermiyor.

 

Organik tavuk bonfileleri fırında veya tencerede pişirebilirsiniz, kuşbaşı doğrayarak yemeklerinize katabileceğiniz gibi, haşlayarak etlerini top top yaparak kızarmış tavuk topları hazırlayabilirsiniz. Organik tavuklar konvansiyonel tavuklara göre daha uzun sürede pişer.

 

Afiyet olsun.

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ