GERİ DÖN

Organik Kokteyl Domates (300gr, Koyu Kırmızı)

54 TL
  • Organik Kokteyl Domates (300gr, Koyu Kırmızı)
  • Organik Kokteyl Domates (300gr, Koyu Kırmızı)

Organik Kokteyl Domates 300 Gr Doğadan sofralarınıza ulaşan %100 doğal kokteyl domateslerimiz, lezzetli kahvaltılarınızı, nefis sandviçlerinizi, ferahlatıcı salatalarınızı ve yaratıcı hamur işi ...

ADET
  • -
  • 1
  • +
Satıcı, İyisi Organik 21.02.2024 tarihinden beri Eski Tadında onaylı satıcısıdır. 1200 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 25.07.2024 (Yarın) 11:00 - 19:00 arasında. Satıcının Tüm Ürünlerini Gör

Organik Kokteyl Domates 300 Gr

Doğadan sofralarınıza ulaşan %100 doğal kokteyl domateslerimiz, lezzetli kahvaltılarınızı, nefis sandviçlerinizi, ferahlatıcı salatalarınızı ve yaratıcı hamur işi yemeklerinizi şenlendirmek için burada.

Organik meyve ve sebzelerde en öncelikli kriter, elbette ki yasal organik sertifikasıdır. Bu ürünler, yasal sertifikasyon kuruluşları tarafından titizlikle denetlenir ve ilaçsız bir şekilde yetiştirilir. Organik domateslerimiz de bu katı standartlara yüzde yüz uyar ve doğa dostu bir üretim sürecinin sonucunda sofralarınıza gelir.

Kokteyl domateslerimizin eşsizliği, ince kabuklarının altında yatan aromasıyla başlar. Her ısırık, damaklarınızda unutulmaz bir tat bırakır ve bu kokteyl domatesleri özel kılar. Kokteyl domateslerimiz organik olarak yetiştirildiği için, bu eşsiz lezzetin tadını çıkarırken doğadan aldığınızı ve sağlığınıza ne kadar değer kattığınızı bilmek sizi mutlu edecektir.

Domates yerli tohum olunca ne olur? Bahsettiğimiz gibi kendine has lezzeti, aroması olur ve ince kabuklu domates olarak yetişir. Yerli olduğu için hiçbir katkı maddesi içermeyen tohumlar, doğal yetişme koşullarında üretildiği için farklı boyutlarda yer alabilir. Yani seri üretimden çıkmış tek boyutta bir domatesten farklı bir görüntü sunar. İlaçsız yetiştirilen organik domatesler, doğanın dengesini korur ve boyutlarını bu denge içinde belirler. Bazıları minikken, diğerleri ise biraz daha iri olabilir. Bu farklı boyutlar, organik üretimin çeşitliliği ve doğal yapısını yansıtır.

Organik kokteyl domateslerimiz, katkı maddelerinden uzak, tamamen doğal bir şekilde yetiştirilir. Onlar sofralarınıza sadece tazelik ve sağlık getirmez, aynı zamanda doğaya ve geleceğimize saygı duyan bir yaşam biçimini yansıtır.

Organik ürünlerle tanışın ve sağlıklı bir yaşamın tadını çıkarın. Organik Kokteyl Domatesler, doğadan sofralarınıza gelen lezzetlerdir.

Afiyet olsun.

İçindekiler:
Organik kokteyl domates

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ