GERİ DÖN

Nebyan Doğal Sucuk (450-550gr)

Sadece İstanbul İçi

59,5 TL
TÜKENDİ
  • Nebyan Doğal Sucuk (450-550gr)
  • Nebyan Doğal Sucuk (450-550gr)

Nebyan Doğal'ın kendi kuzu ve dana etleriyle doğal bağırsaklara doldurarak, ısıl işlem görmeden, asarak fermente ettikleri sucukları alışılageldik sucuklardan oldukça farklı. Orta baharatlı olarak hazırlanıyor, acısız. Nitrat, nitrit ve başka hiçbir katkı maddesi içermiyor. Yediğinizde hafifliğini ve lezzetindeki farkı anlıyorsunuz.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Kargo logo

İstanbul içi saat 11:00'e kadar verilen siparişleriniz gündüz veya akşam, 16:00'ya kadar verilen siparişleriniz akşam teslimat seçeneği ile aynı gün kapınızda. 16:00'ya kadar olan İstanbul dışı siparişleriniz aynı gün kargoda.

Sipariş Hattı: 444 3 157 / WhatsApp: 0532 211 1993

Bu ürünü hemen telefonla ya da WhatsApp ile sipariş verebilirsiniz

Nebyan Doğal dedelerinden gelen yaylacılık kültürünü koruyor, köylünün geleneksel hayvancılığa devam etmesini sağlayarak, yerel üreticilerin doğal etlerini kentlere ulaştırıyorlar. Karadeniz bölgesinde standartlarına uyan, nesillerdir hayvancılık yapan, geleneksel hayvancılık bilgisine sahip üreticilerle üretici birliği kurarak istedikleri doğallık ve kalitede et elde ediyorlar. Besi ilaçsız, GDO’lu fabrikasyon yemsiz, kendi doğal döngüsünde, uzun ve zahmetli bir sürede yetiştirdikleri hayvanlardan elde ettikleri, kendi tesislerinde işlemeleri sayesinde nasıl işlendiği de kontrol altında olan, hiçbir katkı maddesi içermeyen etleri bizlere sunuyorlar. 

 

Şarküteri ürünlerini de kendi tesislerinde katkısız olarak hazırlıyorlar. Sağlıklı beslenmek isteyenlerin mutfaklarından çıkardıkları ürünlerin yerini doğal ürünlerle doldurma başarısını gösteriyorlar. Hem lezzet hem de yediğinizde farkedeceğiniz iyi içeriğiyle ürünleri fark yaratıyor.

 

Kendi kuzu ve dana etleriyle doğal bağırsaklara doldurarak, ısıl işlem görmeden, asarak fermente ettikleri sucukları alışılageldik sucuklardan oldukça farklı. Orta baharatlı olarak hazırlanıyor, acısız. Nitrat, nitrit ve başka hiçbir katkı maddesi içermiyor. Yediğinizde hafifliğini ve lezzetindeki farkı anlıyorsunuz. 

 

Raf ömrü üretim tarihinden itibaren 1 aydır. Buzdolabında vakumlu ambalajından çıkararak saklanması önerilir. Buzlukta ise 6 aya kadar saklayabilirsiniz.

 

Afiyet olsun.

İçindekiler:
Dana eti
Kuzu eti
Baharat karışımı

4 kişi oy verdi 5/5 ortalama 5 yıldız aldı

YORUMLAR

Hande aygün
18.10.2020

Hiç sucuk yemeyen bir insan olarak bayıldım..Etin kalitesi ve baharatlar yerinde... Mideme hiç dokunmadı👍

Serhat ünlü
29.09.2020

Harika doğal bir ürün. %100 kuzu eti olan türünü de burada satışta görmek isteriz.

Ece Işıkbay
26.09.2020

Merhaba, birçok ürünü sadece “İstanbul içi” olarak gönderiyorsunuz. Ne yazık ki bunlardan mahrum kalıyoruz.

------Yanıt------
"Merhabalar, tüm ürünlerimizi İstanbul dışındaki şehirlere de en iyi şekilde dağıtmak için çalışmalarımız devam ediyor. İlginize teşekkür ederiz. Eski Tadında"

Hülya Gözütok
25.09.2020

Keşke sebze şarküteri gibi ürünler için İstanbul dışına da satışınız olsa.

------Yanıt------
"Merhabalar, tüm ürünlerimizi İstanbul dışındaki şehirlere de en iyi şekilde dağıtmak için çalışmalarımız devam ediyor. İlginize teşekkür ederiz. Eski Tadında"

Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×