GERİ DÖN

Limon Kolonyası (100ml) - Pelinka

132 TL
  • Limon Kolonyası (100ml) - Pelinka
  • Limon Kolonyası (100ml) - Pelinka

Eski Tadında limon kolonyalarımız limon esansı değil, %100 saf limon uçucu yağı içerir. Bu aromaterapik yağ ile hazırlanan kolonyamız limon yağının canlandırıcı özelliğini ve limon bahçelerinin fer...

ADET
  • -
  • 1
  • +
Üretici, Pelinka 14.02.2024 tarihinden beri Eski Tadında onaylı üreticisidir. 400 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Kargoya verilme tarihi: 25.07.2024 (Yarın). Üreticinin Tüm Ürünlerini Gör
Eski Tadında limon kolonyalarımız limon esansı değil, %100 saf limon uçucu yağı içerir. Bu aromaterapik yağ ile hazırlanan kolonyamız limon yağının canlandırıcı özelliğini ve limon bahçelerinin ferahlığını taşırken, eski zamanlardaki kolonyaları hayatımıza geri getirir.

Pelinka ile birlikte ürettiğimiz Eski Tadında limon kolonyalarımız limon esansı değil, %100 saf limon uçucu yağı içerir. Bu aromaterapik yağ ile hazırlanan kolonyamız limon yağının canlandırıcı özelliğini ve limon bahçelerinin ferahlığını taşırken, eski zamanlardaki kolonyaları hayatımıza geri getirir.

80° alkol özellikli limon kolonyalarımız temiz ve sağlıklı kalmanıza yardımcı olacak. Pratik ambalajı ve püskürtme özelliği ile evinizden, çalışma alanlarınızdan ve çantanızdan ayırmayacağınız harika bir doğal çözüm olacaktır.

Pelinka markalı kozmetik ürünlerimiz T.C. Sağlık Bakanlığı ÜTS sistemine kayıtlıdır.
İçindekiler:
Denature alkol
Distile su
Limon kabuğu yağı

1 kişi oy verdi 5/5 ortalama 5 yıldız aldı

YORUMLAR

C. E. Y.
09.12.2021

Müthiş bir kolonya. Mis gibi kokuyor. Ancak fısfıs uçları birazhızlı bozuluyor. Bu nedenle büyük şişede sattıklarınızı almayı tercih ediyorum.

Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ