Planlı İndirimler
GERİ DÖN

Kurutulmuş Taze Fasulye (Güneş Kurutma, 50gr)

7,9 TL
TÜKENDİ
  • Kurutulmuş Taze Fasulye (Güneş Kurutma, 50gr)
  • Kurutulmuş Taze Fasulye (Güneş Kurutma, 50gr)

Mevsiminde taze taze topladığımız taze fasulyeleri tüm yıl tüketebilmek için kuruttuk ve paketledik. Kurutulmuş taze fasulyelerimiz güneşte sabırla kurutularak hazırlandı. Hiçbir koruyucu, katkı maddesi kullanmadık.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Kargo logo

İstanbul içi saat 16:00’ya kadar verilen siparişleriniz soğutucu araçlarla gündüz ya da akşam teslim seçeneği ile aynı gün kapınızda. Ankara, Bursa, Yalova ve Kocaeli'nden siparişleriniz seçtiğiniz gün soğutuculu araçlarla kapınızda. Diğer şehirlerden siparişleriniz aynı gün kargoda.

Sipariş Hattı: 444 3 157 / WhatsApp: 0532 211 1993

Bu ürünü hemen telefonla ya da WhatsApp ile sipariş verebilirsiniz

Eskiden, gıdaları mevsim dışı tüketebilmenin yolu pişirmek veya kurutmaktı. Kuru sebzeler bu sebeple yüzyıllık yemek kültürümüzün ve damak tadımızın önemli bir parçasıdır. Biz de mutfaklarınızı bu lezzetten mahrum bırakmak istemedik. Kuruma sürecine hiç müdahale edilmeden hazırlanan kurularımızı, herhangi bir koruyucu madde vb asla değmeden size ulaştırıyoruz. 

 

Kurutulmuş taze fasulyelerimiz size yaz mevsiminin çok sevilen sebzesi diğer adıyla yeşil fasulyeleri kışın tüketme imkanı sunarken güzel de bir ana yemek malzemesi olur. Kurutulmuş taze fasulyeleri önceden uygun bir zamanınızda haşlayarak hazır edin. Daha sonra yemeğini yapabilir, kavurmasını yapabilir, farklı tarifler deneyebilirsiniz.

 

Afiyet olsun.

 

İçindekiler:
Taze fasulye

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×

×
BU HAFTANIN PLANLI İNDİRİMİ
21,95 TL 15,40 TL
Ihlamur (50gr)
SEPETE EKLE
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ