GERİ DÖN

Kuru Kabak - Güneş Kurutma (80gr)

15,9 TL
TÜKENDİ
  • Kuru Kabak - Güneş Kurutma (80gr)
  • Kuru Kabak - Güneş Kurutma (80gr)

Yazın yetişen, ferah tadı ve dolgun yapısıyla çok sevilen tarla kabaklarının en güzellerini, tüm yıl tüketebilmek için kuruttuk ve paketledik. Kuru kabaklarımız, yemeklik doğranarak birbirine temas ettirilmeden güneşte sabırla kurutularak hazırlandı.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Satıcı, Tazemasa 05.10.2023 tarihinden beri Eski Tadında onaylı satıcısıdır. 1250 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 19.04.2024 (Yarın) 09:30 - 18:30 arasında. Satıcının Tüm Ürünlerini Gör
Eskiden, gıdaları mevsim dışı tüketebilmenin yolu pişirmek veya kurutmaktı. Kuru sebzeler bu sebeple yüzyıllık yemek kültürümüzün ve damak tadımızın önemli bir parçasıdır. Biz de mutfaklarınızı bu lezzetten mahrum bırakmak istemedik. Kuruma sürecine hiç müdahale edilmeden hazırlanan kurularımızı, herhangi bir koruyucu madde vb asla değmeden size ulaştırıyoruz. 
 
 
Kuru kabaklarımız size sağlıklı ve lezzetli mevsim kabaklarını kışın tüketme imkanı sunarken, aynı zamanda güzel bir ana yemek malzemesi olur. Kuru kabaklarınızı önceden uygun bir zamanınızda kaynar suda bekleterek veya haşlayarak hazır edebilirsiniz. Daha sonra tencerede veya fırında yemeğini yapabilir, kavurmasını hazırlayıp yoğurtla tüketebilir veya farklı tarifler deneyebilirsiniz.
 
 
Afiyet olsun.
 
İçindekiler:
Kabak

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ