Planlı İndirimler
GERİ DÖN

Kruton (Çorbalık Kıtır)

2,5 TL
TÜKENDİ
  • Kruton (Çorbalık Kıtır)
  • Kruton (Çorbalık Kıtır)
  • Kruton (Çorbalık Kıtır)
  • Kruton (Çorbalık Kıtır)

Ekşi mayalı ekmeklerimiz küp küp doğrandı, fırınlandı ve paketlendi. Çorba ve salatalarınıza doyurucu bir lezzet katmak için hazır.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Kargo logo

İstanbul içi saat 16:00’ya kadar verilen siparişleriniz soğutucu araçlarla gündüz ya da akşam teslim seçeneği ile aynı gün kapınızda. Ankara, Bursa, Yalova ve Kocaeli'nden siparişleriniz seçtiğiniz gün soğutuculu araçlarla kapınızda. Diğer şehirlerden siparişleriniz aynı gün kargoda.

Sipariş Hattı: 444 3 157 / WhatsApp: 0532 211 1993

Bu ürünü hemen telefonla ya da WhatsApp ile sipariş verebilirsiniz

 

 

Ekşi mayalı ekmeğimiz, atalık buğdaylarımızdan hazırlanan tam buğday unumuz ve yıllardır yaşatılan ekşi mayamız ile hazırlanıyor. Bir dilimi bile sizi doyurmaya yetiyor. Kruton halinde ise aynı lezzet bambaşka bir formda sizinle buluşuyor.

 

Neden Eski Tadında Kruton

Bezosta, Karakılçık ve Köse tipi, yüksek verimli döneme geçmeden önce tescillenmiş atalık buğdaylarımızı, kimyasallarla kirletilmemiş topraklarımıza ekiyoruz. Hasat ettiğimiz buğdaylarımızı, taş değirmende geleneksel usüllerle un haline getiriyoruz. Sadece un ve sudan hazırladığımız ekşi mayamızla 17 saat fermente ediyor ve odun fırınımızda ekmeğimizi günlük pişiriyoruz. Ekmeklerimizi daha sonra dilimleyip tekrar fırınlayarak kruton (çorbalık kıtır) formu ile paketliyoruz.

Afiyet olsun.

İçindekiler:
Tam buğday unu
Ekşi maya

1 kişi oy verdi 5/5 ortalama 5 yıldız aldı

YORUMLAR

Melek kavcı
01.03.2018

Tekrar satışa çıkmasını bekliyorum

Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×

×
BU HAFTANIN PLANLI İNDİRİMİ
21,95 TL 15,40 TL
Ihlamur (50gr)
SEPETE EKLE
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ