GERİ DÖN

Keten Tohumu Yağı (Fermente Mutfağım, 50ml)

80 TL
TÜKENDİ
  • Keten Tohumu Yağı (Fermente Mutfağım, 50ml)
  • Keten Tohumu Yağı (Fermente Mutfağım, 50ml)

Keten tohumu, vücudunuza aldığınız besinlerin rahatça emilmesine yardımcı olur. Yüksek lif oranı sayesinde sindirimi kolaylaştıran bir yapıya sahip olan keten tohumu, rahat bir uyku süreci geçirmenizde etkilidir. İnsan vücudunda şişkinliğe sebep olan toksinleri atmaya yaradığı gibi kabızlığı gidermede de faydaları görülmüştür. İçerisinde bulunan temel yağ asitleri ile cildi besleyen keten tohumu, kırışıklık tedavisinde kullanılır ve yaşlanmayı geciktirir. Bu anlamda pürüzsüz ve zamana karşı koyan bir cilde sahip olmak isteyenlerin en çok tercih ettiği yağlar arasında yer alır.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Satıcı, Tazemasa 05.10.2023 tarihinden beri Eski Tadında onaylı satıcısıdır. 950 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 28.02.2024 (Yarın) 09:30 - 18:30 arasında. Satıcının Tüm Ürünlerini Gör

Bitkisel yağ çeşitlerinde en faydalı bileşenlere sahip olan keten tohumu yağı omega 3 bakımından çok zengindir. Presleme yöntemi ile elde edilen bu yağların lif oranı da yüksektir ve insan vücuduna katkı sağlayan B12, K ve E vitaminlerine sahiptir. Cilt ve beslenme için kullanılmasının dışında, ahşap ve deri eşyalarınız için bakım yapmak amacıyla da kullanılır.

İçindekiler:
Soğuk Sıkım Keten Tohumu Yağı

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ