GERİ DÖN

Kan Üzümü (500gr)

380 TL
  • Kan Üzümü (500gr)
  • Kan Üzümü (500gr)

Datça Murat Çiftliği'nin tüm katkısız ürünleri Eskitadında.com'da. Kan Üzümü Nedir? Manavgat bölgesinin tertemiz sularında organik sertifikasyon koşullarında üretilen "Kan Üzümümüz"...

ADET
  • -
  • 1
  • +
Üretici, Datça Murat Çiftliği 19.02.2024 tarihinden beri Eski Tadında onaylı üreticisidir. 1250 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 23.07.2024 (Yarın) 10:00 - 19:00 arasında. Üreticinin Tüm Ürünlerini Gör
Datça Murat Çiftliği'nin tüm katkısız ürünleri Eskitadında.com'da.

Kan Üzümü Nedir?
Manavgat bölgesinin tertemiz sularında organik sertifikasyon koşullarında üretilen "Kan Üzümümüz" herhangi bir ilaçlama kullanılmadan geleneksel yöntemlerle kekik suyuna bandırılarak kurutulmaktadır. Çekirdekli siyah üzümdür ve çekirdeği oldukça faydalıdır. Güçlü bir antioksidan olmasının yanı sıra günde 1-2 avuç kadar tüketilmesi de önerilmektedir.
Kan Üzümü Nasıl Saklanmalı?
Pek çok üyemizin severek tükettiği kan üzümümüz doğal bir ürün olması ve herhangi bir zirai ilaca maruz kalmamış olması sebebiyle sebebiyle ürünü aldıktan kısa süre sonra tüketmenizi tavsiye ederiz. Uzun süre muhafaza etmek isterseniz içinin kuru olduğuna emin olduğunuz cam kavanozlarda içerisine kekik ya da defne yaprağı koyarak buzdolabında saklayabilirsiniz.
Kan Üzümü ile Ne Yapılabilir?
Kan üzümü oldukça faydalı bir kuru meyvedir. Ara öğünlerinizde yer verebilirsiniz. Dilerseniz havuçlu keklerinize ekleyebilir veya yulaf barlarınıza ilave edebilirsiniz. Tek başına tüketmek istediğinizde yanında Erzincan Leblebimiz ile denemenizi öneririz.

Ürün: Kan Üzümü
Ağırlık: 500 gr
Menşei: Türkiye / Yerli Üretim
İçerik: Kan üzümü.
Alerjen Bilgisi: Eser miktarda Antep fıstığı, yer fıstığı, badem, ceviz, pikan cevizi, fındık, kaju fıstığı ve buğday glüteni içerebilir.
Saklama Koşulları: Ağzı kapalı olarak rutubetsiz ve kuru ortamda muhafaza edilmelidir.

Afiyet olsun.
İçindekiler:
Kan üzümü

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ