Planlı İndirimler
GERİ DÖN

Organik Kaki/Trabzon Hurması (500gr)

19,7 TL
TÜKENDİ
  • Organik Kaki/Trabzon Hurması (500gr)
  • Organik Kaki/Trabzon Hurması (500gr)

Trabzon hurması diye bildiğimiz bu meyvenin diğer adı kaki. Kakilerimiz başlarda yeşil olarak toplanıyor, gittikçe kızarıp tatlanıyor. Size kakilerimizi uygun olgunlukta ulaştırmaya çalışıyoruz.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Kargo logo

İstanbul içi saat 11:00'e kadar verilen siparişleriniz gündüz veya akşam, 14:30'a kadar verilen siparişleriniz akşam teslimat seçeneği ile aynı gün kapınızda. 14:30'a kadar olan İstanbul dışı siparişleriniz aynı gün kargoda.

Sipariş Hattı: 444 3 157 / WhatsApp: 0532 211 1993

Bu ürünü hemen telefonla ya da WhatsApp ile sipariş verebilirsiniz

Kakinin mevsimi sonbahar ve kış. Çok sevdiğimiz bu meyveden az da olsa mahsulü sevenlerle paylaşalım istedik. Size kakilerimizi uygun olgunlukta ulaştırmaya çalışıyoruz. Yeşil olarak ulaşırsa oda sıcaklığında bekleterek kızarıp olgunlaştıktan sonra tüketebilirsiniz. 

 

Dünyada Japon elması olarak bilinen bu meyve, uzun yıllar önce Uzak Doğu'dan İpek Yolu ile Türkiye’ye ulaşmış ve Trabzon’da yetiştirilmeye başlamasıyla Trabzon hurması adını almış. Fakat hurma ile akrabalığı olmayan bu meyvenin diğer adı kaki. Cennet elması da deniyor. 

 

Afiyet olsun.

 

2 kişi oy verdi 5/5 ortalama 5 yıldız aldı

YORUMLAR

Gunes Helvacı
08.12.2020

Gönderdiğiniz hurmalar çok sertti ve daha hiç olgunlaşmamıştı. Daha olgunlaşmış ve yemeğe hazır şekilde gelmediği için çok uzun süre tüketemedik.

------Yanıt------
"Merhabalar, hurmalarımızı ezilmeden size ulaştırabilmek için bir miktar ham topluyoruz. Size gelen hurmalarımızdan memnun kalmadıysanız telafisini yapmak isteriz. Müşteri hizmetlerimiz konuyla ilgili sizi arayacaktır. Teşekkürler. Eski Tadında"

Yeliz Eke
08.11.2020

Ürününüzden diğer tüm ürünler gibi memnun kaldım. Bilinçli mi öyle kondu bilmiyorum ama paketteki üç kakinin farklı olgunlukta olması her birini farklı günlerde tüketmeyi gerektirdiğinden hoşuma gitti. Sadece kafama takılan şu oldu: İçinde neden çekirdek yoktu? Daha önce bu meyveyi hep yassı çekirdekleriyle hatırlıyorum.

------Yanıt------
"Merhabalar, Trabzon hurmalarımızın yassı çekirdekleri vardır. Tozlaşma oluşan meyvelerde çekirdek oluşumu olurken, tozlaşma olmayan meyvelerde ise çekirdek oluşumu gerçekleşmiyor. Aynı ağaç üzerindeki meyvelerde yaklaşık %80 çekirdekli %20 çekirdeksiz meyve oluşumu görünüyor. Teşekkürler Eski Tadında"

Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×

×
BU HAFTANIN PLANLI İNDİRİMİ
68,12 TL 44,90 TL
Yerli Kırmızı Mercimek (1kg)
SEPETE EKLE
Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ