GERİ DÖN

Organik Kaki/Cennet Elması (500gr)

Perşembe Dağıtım

7,75 TL
TÜKENDİ
  • Organik Kaki/Cennet Elması (500gr)
  • Organik Kaki/Cennet Elması (500gr)

Trabzon hurması diye bildiğimiz bu meyvenin asıl adı kaki. Kakilerimiz başlarda yeşil olarak toplanıyor, gittikçe kızarıp tatlanıyor. Dilimleyin ve tadına bir bakın. Harika bir meyveye tanık olun.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Kargo logo

İstanbul içi saat 11:00'e kadar verilen siparişleriniz gündüz veya akşam, 16:00'ya kadar verilen siparişleriniz akşam teslimat seçeneği ile aynı gün kapınızda. 16:00'ya kadar olan İstanbul dışı siparişleriniz aynı gün kargoda.

Sipariş Hattı: 444 3 157 / WhatsApp: 0532 211 1993

Bu ürünü hemen telefonla ya da WhatsApp ile sipariş verebilirsiniz

 

Kakinin mevsimi sonbahar ve kış. Çok sevdiğimiz bu meyveden az da olsa mahsulü isteyenlerle paylaşalım istedik. 

 

Dünyada Japon elması olarak bilinen bu meyve, uzun yıllar önce Uzak Doğu'dan İpek Yolu ile Türkiye’ye ulaşmış ve Trabzon’da yetiştirilmeye başlamasıyla Trabzon hurması adını almış. Fakat hurma ile akrabalığı olmayan bu meyvenin asıl adı kaki. Cennet elması da deniyor. Bu meyveyi yeşil halinde, az şekerli bir meyve olarak elma gibi dilimleyerek yiyebilirsiniz. Bu tadı denemenizi isteriz. Tatlılarınıza ve salatalarınıza da ekleyebilir, ayrıca reçelini-marmelatını yapabilirsiniz. 

 

Sınırlı miktarda üretim ile, doğanın izin verdiği ölçüde mahsul toplayabiliyor, topladıklarımızı da en hızlı şekilde ve en uygun koşullarda size tazeliğini koruyarak ulaştırıyoruz. Haftalık alacağımızı tahmin ettiğimiz mahsuller için sizden siparişleri topluyor, doğa izin verirse size ulaştırabiliyoruz. Doğal olarak ortaya çıkan aksaklıklar olabileceğini de belirtmek istiyoruz.

 

Afiyet olsun.

 

İçindekiler:
Kaki

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×