GERİ DÖN

İlikli Kemik Suyu (Fermente Mutfağım, 660ml)

32 TL
  • İlikli Kemik Suyu (Fermente Mutfağım, 660ml)
  • İlikli Kemik Suyu (Fermente Mutfağım, 660ml)

Fermente Mutfağım'ın geleneksel yöntemlerle hazırladığı ilikli kemik suları size evinizde hazırladığınız kalitede, hazır, pratik bir ürün olarak gelir. İlikli dana kemiklerini kısık ateşte uzun saatler boyunca kaynatarak ürettikleri bu üründe, yalnızca ilikli kemikler kullanılmaktadır. Uzun süreli kaynatma iliklerin tümüyle eriyip kemik suyuna karışmasını sağlar.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Kargo logo

İstanbul içi saat 11:00'e kadar verilen siparişleriniz gündüz veya akşam, 16:00'ya kadar verilen siparişleriniz akşam teslimat seçeneği ile aynı gün kapınızda. 16:00'ya kadar olan İstanbul dışı siparişleriniz aynı gün kargoda.

Sipariş Hattı: 444 3 157 / WhatsApp: 0532 211 1993

Bu ürünü hemen telefonla ya da WhatsApp ile sipariş verebilirsiniz

Kemik iliğinin yağının da kavanozun üstünde biriktiğini görürsünüz. Bu da tüketilmesi tavsiye edilen bir kısmıdır. Buzdolabında jelleşir, oda sıcaklığında erir. Tuz, şeker ilave edilmemiştir. Koruyu ve katkı maddesi içermez.

 

İlikli kemik suyunu çorbalarınıza, pilavlarınıza, yemeklerinize katabileceğiniz gibi, bardakta içerek de tüketebilirsiniz. Ilıtılmış bir bardak kemik suyuna elma sirkesi katarak içebilirsiniz. Katı gıdaya geçişten sonra bebeklerinizin çorbalarına, yemeklerine katabilirsiniz. Cilt ve saç maskesi olarak kullanım alanı da vardır.

 

Kapağını açmadan önce, oda sıcaklığında, serin ve ışık almayan bir yerde saklayabilirsiniz. Açtıktan sonra buzdolabında saklayın ve 3 gün içerisinde tüketin, ayrıca tek kullanımlık olarak hazırlayarak buzlukta 6 aya kadar saklayabilirsiniz.

 

Afiyet olsun.

İçindekiler:
İlikli dana kemiği
Kök zencefil
Kereviz sapı
Tane karabiber
Organik elma sirkesi
Defne yaprağı
Soğan
Sarımsak
İçme suyu

1 kişi oy verdi 5/5 ortalama 5 yıldız aldı

YORUMLAR

Meryem Garlı
28.06.2020

Bebeklerimizin çorbalarında kullanabilrmiyiz

------Yanıt------
"Katı gıdaya geçişten sonra bebeklerinizin çorbalarına, yemeklerine katabilirsiniz. Eski Tadında"

Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×