GERİ DÖN

Horoz Ceviz (250gr)

290 TL
TÜKENDİ
  • Horoz Ceviz (250gr)
  • Horoz Ceviz (250gr)

Datça Murat Çiftliği'nin tüm katkısız ürünleri Eskitadında.com'da. Horoz Ceviz Nedir? Horoz Ceviz, kabuğu özel olarak tek tek elle kırılan cevizlerdir. Bu cevizler kabuklarından bütün h...

ADET
  • -
  • 1
  • +
Üretici, Datça Murat Çiftliği 19.02.2024 tarihinden beri Eski Tadında onaylı üreticisidir. 1250 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 25.07.2024 (Yarın) 10:00 - 19:00 arasında. Üreticinin Tüm Ürünlerini Gör
Datça Murat Çiftliği'nin tüm katkısız ürünleri Eskitadında.com'da.

Horoz Ceviz Nedir?

Horoz Ceviz, kabuğu özel olarak tek tek elle kırılan cevizlerdir. Bu cevizler kabuklarından bütün halde parçalanmadan çıkarılır ve içlerindeki koçanları çıkarılmaz. Tek tek elle kırıldığı için özel bir ceviz türüdür ve bulması çok kolay değildir.

Horoz Cevizlerimiz Nereden Geliyor?

Horoz Cevizlerimiz Çorum’un Oğuzlar ilçesinden gelmektedir. Özel olarak üretilirler ve üretimlerinde hiçbir zirai ilaç veya kimyasal kesinlikle kullanılmamaktadır. Çorum’un en güzel ve en lezzetli cevizlerini sizler için seçip paketliyoruz. Datça Murat Çiftliği olarak en kaliteli ürünlere ulaşabilmeniz için çalışıyoruz.

Horoz Ceviz ve Yaprak Ceviz Arasındaki Fark Nedir?

Horoz Ceviz ve Yaprak Ceviz arasındaki temel fark, horoz cevizlerimizin sadece kabuğu kırılır ve içindeki koçanı bırakılırken yaprak cevizlerin içlerindeki koçanlar da çıkarılır ve yemesi daha kolay parçalanmış halde paketlenir. Horoz cevizin içindeki koçan, cevizi bütün halde tuttuğu için daha uzun süre dayanabilir fakat yaprak ceviz kısa sürede tüketilmeye daha uygundur.

Ürün: Horoz Ceviz
Ağırlık: 250 gr
Menşei: (Çorum-Oğuzlar) / Türkiye / Yerli Üretim
İçerik: Horoz ceviz.
Saklama Koşulları: Ağzı kapalı olarak rutubetsiz ve kuru ortamda muhafaza edilmelidir.

Afiyet olsun.
İçindekiler:
Ceviz

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ