GERİ DÖN

Türk Kahvesi (Null, 80gr)

14,5 TL
  • Türk Kahvesi (Null, 80gr)
  • Türk Kahvesi (Null, 80gr)

Osmanlı Dönemi'nde kahve nasıl hazırlanıyor idiyse, onun peşine düştük. Eski Tadında Türk Kahvesi'ni bu işe gönül vermiş, işini kaliteyle, özveriyle ve bilinçle yapan, nitelikli kahve üreticisi Null ekibi ile hazırladık.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Kargo logo

İstanbul içi saat 11:00'e kadar verilen siparişleriniz gündüz veya akşam, 16:00'ya kadar verilen siparişleriniz akşam teslimat seçeneği ile aynı gün kapınızda. 16:00'ya kadar olan İstanbul dışı siparişleriniz aynı gün kargoda.

Sipariş Hattı: 444 3 157 / WhatsApp: 0532 211 1993

Bu ürünü hemen telefonla ya da WhatsApp ile sipariş verebilirsiniz

Osmanlı Dönemi'nde kahve çekirdekleri Yemen'den gelir, kavrulup çekildikten sonra taze taze Türk kahvesi pişirilirdi. Yüksek kalite kahve çekirdekleriyle hazırlanan Türk kahvesi özel bir sunumla tüketilirdi. Biz de Eski Tadında olarak, o zamanlarda kahve nasıl hazırlanıyor idiyse, onun peşine düştük. Ve istediğimiz ürünü bu işe gönül vermiş, işini kaliteyle, özveriyle ve bilinçle yapan, nitelikli kahve üreticisi Null ekibi ile yakaladık. 

 

Kahveyi anlamak ve anlamak için araştırma yapmak üzere yola çıkan Null ekibi kahvenin, diğer tüm tarım ürünleri gibi, iyi yetiştirme uygulamaları, uygun bir toplama, kontrollü bir işleme, doğru bir depolama ve transferle gastronomik değerine ulaştığını ifade ediyor, özenle yetiştirilmiş kahve çekirdeklerini kahvenin potansiyellerini ortaya çıkaracak şekilde kavuruyor, test ederek paketliyorlar. Ayrıca, insanların tat ve koku alma gibi temel duyu organları vasıtasıyla lezzetleri benlikleriyle birlikte yeniden keşfetmeleri için ortam sunuyorlar. 

 

Bizim için hazırladıkları Eski Tadında Türk Kahvesi harmanında kuru meyveler, fındık ve çikolata lezzetleri ön plandadır. Güçlü gövdesiyle damak dolduran bu kahvemiz damakta güçlü bir tatlılık bırakıyor. Yoğun, tatlı, damakta dolgun, yumuşak ve yuvarlak tatlar bırakan bir aroma profiline sahip (Tadım notları: Fındık / Sütlü Çikolata / Gövdeli).

 

Kahvenin hayatımızda önemli bir yeri var. Kaliteli kahve çekirdeklerinden ve artizan üretimle gelen gerçek bir kahve deneyimi yaşamak için bu ürünü hazırladık. Kahvemizi size taze öğütülmüş ve dinlendirilmiş olarak ulaştırıyoruz. Ambalajı içinde ağzı kapalı şekilde muhafaza etmenizi, açıldıktan sonra 15 gün içerisinde tüketmenizi öneriyoruz. 

 

Afiyet olsun.

 

İçindekiler:
Türk kahvesi

10 kişi oy verdi 5/5 ortalama 5 yıldız aldı

YORUMLAR

Ece Işıkbay
23.06.2020

Çok beğendim 👍

İlksen Şahin
03.06.2020

Çok çok çok lezzetli yumuşak içimli bir kahve.. bayıldık

Ayşe Kavukcu
20.05.2020

Kahve konusunda alışkanlıklarına bağlı biri olarak bu ürünü denediğim için mutlu oldum. Aroması baskın ve damakta hoş bir tat bırakıyor, kahvenizi severek içiyorum.

nihat çoban
28.04.2020

harika

Aysan Arıcan
21.04.2020

Emeklerinize sağlık. Her ürününüz tadıyla fark yaratıyor. Aysun the sütçü ile başlayan birlikteliğimiz tüm ürünlere alışkanlık yarattı.
Kahve de muhteşem.
10 numara beş yıldız

neslihan gurel
14.04.2020

Kokusu çok hoş, ben çikolata yaparken de kullandım, harika oldu.

DİLEK İLHAN
05.04.2020

Tüm ürünleriniz gibi bu da harika 👍🏻

Handan
11.03.2020

Merhaba, Taze çekim mi?

Feyza Uzun
30.09.2019

Benim yıllardır gittiğim her gün taze kavrulan ve taze çektirdiğim Kahvecim vardı. Fakat o kapandıktan sonra onu lezzetinde başka bir kahve daha bulamamıştım. Ta ki sizin kahvenizi içene kadar. Gerçekten lezzeti güzel ve kavurma derecesi iyi bir kahve olmuş. Emekleriniz için teşekkür ederim

Neslihan Özsu
13.05.2019

Güzel kahve ben beğendim. Filtre kahve satsanız ne kadar güzel olur.

Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×