GERİ DÖN

Deostick - Lavanta (60ml) - Pelinka

180 TL
  • Deostick - Lavanta (60ml) - Pelinka
  • Deostick - Lavanta (60ml) - Pelinka

Katkısız kişisel bakım ürünleri üreticisi Pelinka'nın ürünleri Eskitadında.com'da. Pelinka markalı kozmetik ürünleri T.C. Sağlık Bakanlığı onaylıdır ve T.C. Sağlık Bakanlığı ÜTS sistemine kay...

ADET
  • -
  • 1
  • +
Üretici, Pelinka 14.02.2024 tarihinden beri Eski Tadında onaylı üreticisidir. 400 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Kargoya verilme tarihi: 16.07.2024 (Yarın). Üreticinin Tüm Ürünlerini Gör

Katkısız kişisel bakım ürünleri üreticisi Pelinka'nın ürünleri Eskitadında.com'da. Pelinka markalı kozmetik ürünleri T.C. Sağlık Bakanlığı onaylıdır ve T.C. Sağlık Bakanlığı ÜTS sistemine kayıtlıdır.

Deo-sticklerimiz terlemeyi engellemez, ter kokusunu engeller ve bunu %100 doğal içeriği ile cilt dostu olarak yapar. Kokusunu veren Lavanta yağının aromaterapik etkisiyle size kendinizi huzurlu hissettirir. Neredeyse tüm gün mis gibi lavantanın taze, ferahlatıcı kokusu size eşlik eder.

Yılda 300 Milyondan fazla yeni plastik kullanıldığını biliyor muydunuz ?Yarısını sadece bir kez ve iki dakikadan az kullandık. Her yıl 8 milyon ton plastik çöp olarak denizlere akıyor. Daha az plastik olan bir dünyaya katkıda bulunmak için deo-stick ambalajlarımızda da %100 yerli, geri dönüştürülebilir, craft kağıt ambalaja geçtik.

Bize destek olduğunuz ve daha temiz bir gezegeni teşvik ettiğiniz için hepinize teşekkür ederiz.

Kutunun altından parmağınızla iterek yeterli miktarda ürünü çıkarınız. Özellikle koltuk altı, bilek içi, boyun gibi bölgelere uygulayınız. Harici kullanım içindir. İçindeki maddelerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız. Serin ve kuru ortamda saklayınız.

Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Göz ile temasından kaçınınız, temas halinde bol su ile yıkayınız. Oda sıcaklığında, direkt güneş ışığından uzakta saklayın.

İçindekiler:
Hindistan cevizi yağı
Bal mumu
İngiliz karbonatı
Kaolin kil
Lavanta yağı
E vitamini

1 kişi oy verdi 5/5 ortalama 5 yıldız aldı

YORUMLAR

NERMİN AKKOYUN
18.09.2023

Koruma süresi az ama lavanta kokusunun verdiği enerji müthiş. devamlı alabilirim..

Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ