GERİ DÖN

Çörekotlu Keçi Tulum Peyniri (Madalı, 240-260gr)

139,75 TL
TÜKENDİ
  • Çörekotlu Keçi Tulum Peyniri (Madalı, 240-260gr)
  • Çörekotlu Keçi Tulum Peyniri (Madalı, 240-260gr)

Madalı'nın keçi tulum peynirinin çörekotlusu. Bu peynir karışım sütten değil, %100 keçi sütünden. Şirden mayası ile mayalanıyor.Elde edilen teleme ılıkken önce bir teknede karıştırılıyor, daha sonra kalıplara yerleştirilerek dinlenmeye bırakılıyor. Eklenen kaya tuzu peyniri koruyor. Başka herhangi bir koruyucu veya katkı maddesi içermiyor. Tabi bir de çörekotu içeriyor.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Satıcı, Tazemasa 05.10.2023 tarihinden beri Eski Tadında onaylı satıcısıdır. 1250 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 19.04.2024 (Yarın) 09:30 - 18:30 arasında. Satıcının Tüm Ürünlerini Gör

Madalı Keçi Çiftliği çocukluklarında yedikleri peynirlere, içtikleri sütlere duyulan özlemle Konya Beyşehir'deki aile topraklarında kurulan bir çiftlik. Muhteşem güzellikteki Beyşehir Gölü'nün yer aldığı Beyşehir yöresinde doğal üretime gönül vermiş bu çiftliğin ürünlerini keçi sütü ve katkısız keçi sütü ürünleri arayanlar için satışa sunmaya başladık.

 

Peynirlerini %100 keçi ve yağı alınmamış sütten, şirden mayası ile, kültür kullanmadan, koruyucu katkı maddesi eklemeden üreten bu doğru üretici artizan ürünleri ile bizi geçmişten gelen peynir lezzetlerine götürüyor. Biz de ürünleri size termal ambalajlar içinde özel bir paketleme ile en hızlı şekilde soğuk zinciri bozmadan ulaştırıyoruz. 

 

Bu peynir karışım sütten değil, %100 keçi sütünden. Şirden mayası ile mayalanıyor. Elde edilen teleme ılıkken önce bir teknede karıştırılıyor, daha sonra kalıplara yerleştirilerek dinlenmeye bırakılıyor. Eklenen kaya tuzu peyniri koruyor. Başka herhangi bir koruyucu veya katkı maddesi içermiyor. Tabi bir de çörekotu içeriyor.

 

Afiyet olsun.

İçindekiler:
Pastörize keçi sütü
Şirden mayası
Kaya tuzu
Çörek otu

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ