GERİ DÖN

Çiğ Fındık (500gr)

323 TL
  • Çiğ Fındık (500gr)
  • Çiğ Fındık (500gr)

Datça Murat Çiftliği'nin tüm katkısız ürünleri Eskitadında.com'da. Çiğ Fındık Giresun'un dünyaca ünlü fındığı, fındık bahçelerinden mevsiminde özenle toplanıp kırılmakta ve çiğ olarak ...

ADET
  • -
  • 1
  • +
Üretici, Datça Murat Çiftliği 19.02.2024 tarihinden beri Eski Tadında onaylı üreticisidir. 1250 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 25.05.2024 (Yarın) 10:00 - 19:00 arasında. Üreticinin Tüm Ürünlerini Gör
Datça Murat Çiftliği'nin tüm katkısız ürünleri Eskitadında.com'da.

Çiğ Fındık
Giresun'un dünyaca ünlü fındığı, fındık bahçelerinden mevsiminde özenle toplanıp kırılmakta ve çiğ olarak paketlenmektedir. Yörenin toprak ve iklim koşullarının ürüne verdiği aroma ve yağ oranı fındığın haklı ününün sebebidir.

Çiğ fındık lif oranı yüksek bir kuruyemiş türüdür. Lif oranının yüksek olması da birçok faydayı beraberinde getirir. Örneğin bağırsakların daha iyi çalışmasına yardımcı olur. Bununla beraber kan şekerinin dengelenmesinde de önemli rolü vardır. Kavrulma işleminden geçmediği için herhangi yağ veya tuz eklemesi yapılmaz. Tamamen doğal haliyle sizlere sunulur.

Ürün: Çiğ Fındık
Ağırlık: 500 gr
Menşei: Türkiye / Yerli Üretim
İçerik: Çiğ fındık.
Alerjen Bilgisi: Eser miktarda Antep fıstığı, yer fıstığı, badem, ceviz, pikan cevizi, fındık, kaju fıstığı ve buğday glüteni içerebilir.
Saklama Koşulları: Ağzı kapalı olarak rutubetsiz ve kuru ortamda muhafaza edilmelidir.

Afiyet olsun.
İçindekiler:
Çiğ fındık

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ