GERİ DÖN

Çekirdeksiz Siyah Üzüm Kurusu (250gr) - Datça Murat Çiftliği

135 TL
  • Çekirdeksiz Siyah Üzüm Kurusu (250gr) - Datça Murat Çiftliği
  • Çekirdeksiz Siyah Üzüm Kurusu (250gr) - Datça Murat Çiftliği

Datça Murat Çiftliği'nin tüm katkısız ürünleri Eskitadında.com'da. Çekirdeksiz Siyah Üzüm Kurusu Mevsiminde hasat edilen üzüm tanelerinin rüzgârda kurutulması ile elde edilen "Çekird...

ADET
  • -
  • 1
  • +
Üretici, Datça Murat Çiftliği 19.02.2024 tarihinden beri Eski Tadında onaylı üreticisidir. 900 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 25.04.2024 (Yarın) 10:00 - 19:00 arasında. Üreticinin Tüm Ürünlerini Gör
Datça Murat Çiftliği'nin tüm katkısız ürünleri Eskitadında.com'da.

Çekirdeksiz Siyah Üzüm Kurusu

Mevsiminde hasat edilen üzüm tanelerinin rüzgârda kurutulması ile elde edilen "Çekirdeksiz Siyah Üzümümüz" her yaş grubunun tüketebileceği lif bakımından oldukça zengin sağlıklı atıştırmalıklarımızdan bir tanesidir. Hiçbir zirai ilaç, katkı maddesi veya koruyucu kullanılmadan tamamen doğal koşullarda yetiştirilip kurutulmaktadır.

Çekirdeksiz Siyah Üzüm Kurusu ile Ne Yapılabilir?

Çekirdeksiz siyah üzümümüz doğal lif kaynağı olduğu için oldukça faydalı bir üründür. Evde yaptığınız sağlıklı enerji toplarına veya yulaf barlara ekleyerek ara öğünlerinizde çay veya kahvenizin yanına tüketebilirsiniz. Hem lezzetli hem de sağlıklı bir ara öğün için idealdir. Çekirdeksiz olduğu için çocuklar da rahatlıkla tüketebilirler.

Çekirdeksiz Siyah Üzüm Kurusu Nasıl Saklanmalı?

Ürünlerimizde koruyucu maddeler veya zirai ilaçlar kullanılmadığı için saklama koşullarına dikkat edilmesi gerekmektedir. Ürünleri, temiz ve tamamen kuru olduğundan emin olduğunuz cam kavanozlara aktarıp serin, kuru ve rutubetsiz bir yerde direkt güneş ışığından uzakta muhafaza edebilirsiniz.

Ürün: Çekirdeksiz Siyah Üzüm Kurusu
Ağırlık: 250 gr
Menşei: Türkiye / Yerli Üretim
İçerik: Çekirdeksiz siyah üzüm kurusu.
Alerjen Bilgisi: Eser miktarda Antep fıstığı, yer fıstığı, badem, ceviz, pikan cevizi, fındık, kaju fıstığı ve buğday glüteni içerebilir.
Saklama Koşulları: Ağzı kapalı olarak rutubetsiz ve kuru ortamda muhafaza edilmelidir.

Afiyet olsun.
İçindekiler:
Çekirdeksiz siyah üzüm kurusu

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ