GERİ DÖN

Çekirdeksiz Sarı Üzüm Kurusu (250gr)

135 TL
  • Çekirdeksiz Sarı Üzüm Kurusu (250gr)
  • Çekirdeksiz Sarı Üzüm Kurusu (250gr)

Datça Murat Çiftliği'nin tüm katkısız ürünleri Eskitadında.com'da. Geleneksel yöntemlerle gölgede kurutularak elde edilen "Çekirdeksiz Sarı Üzüm Kurularımız" en doğal hali ve en saf ...

ADET
  • -
  • 1
  • +
Üretici, Datça Murat Çiftliği 19.02.2024 tarihinden beri Eski Tadında onaylı üreticisidir. 1250 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 23.07.2024 (Yarın) 10:00 - 19:00 arasında. Üreticinin Tüm Ürünlerini Gör
Datça Murat Çiftliği'nin tüm katkısız ürünleri Eskitadında.com'da.

Geleneksel yöntemlerle gölgede kurutularak elde edilen "Çekirdeksiz Sarı Üzüm Kurularımız" en doğal hali ve en saf lezzetiyle sizlere sunulmaktadır. Hiçbir ilaç veya koruyucu kullanmadan özenle yetiştirilip kurutulmaktadır. Kendine özgü meyve şekeri ile oldukça tatlı olan çekirdeksiz sarı üzüm kurularımızı ara öğünlerinizde leblebi ile birlikte sağlıklı atıştırmalık ve çerez olarak tüketebilirsiniz.

Havuçlu keklerinize ekleyebilirsiniz. Çok lezzetli olacaktır. İsterseniz içerisine ceviz ve tarçın da ekleyebilir ve daha da lezzetli hâle getirebilirsiniz. Kurabiyelerinizde kullanabilir, sağlıklı enerji barlarınıza ekleyebilirsiniz. Çok sağlıklı ve lezzetli olacaktır.

Ürün: Çekirdeksiz Sarı Üzüm Kurusu
Ağırlık: 250 gr
Menşei: Türkiye / Yerli Üretim
İçerik: Çekirdeksiz sarı üzüm kurusu.
Alerjen Bilgisi: Eser miktarda Antep fıstığı, yer fıstığı, badem, ceviz, pikan cevizi, fındık, kaju fıstığı ve buğday glüteni içerebilir.
Saklama Koşulları: Ağzı kapalı olarak rutubetsiz ve kuru ortamda muhafaza edilmelidir.

Afiyet olsun.
İçindekiler:
Üzüm

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ