GERİ DÖN

Doğal Bulaşık Makinesi Deterjanı (Fermente Mutfağım,1000gr)

45 TL
  • Doğal Bulaşık Makinesi Deterjanı (Fermente Mutfağım,1000gr)
  • Doğal Bulaşık Makinesi Deterjanı (Fermente Mutfağım,1000gr)

İçeriğinde el yapımı Fermente Çamaşır Sabunu, yağ asitleri ve toksin olmayan temizleyiciler barındıran bu deterjan ile geride toksin kalıntı kalmadan bulaşıklarınızı yıkayabilirsiniz. Bebek ve çocujlarınızın bulaşıkları için tercih edebileceğiniz güvenli bir üründür.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Kargo logo

İstanbul içi saat 11:00'e kadar verilen siparişleriniz gündüz veya akşam, 16:00'ya kadar verilen siparişleriniz akşam teslimat seçeneği ile aynı gün kapınızda. 16:00'ya kadar olan İstanbul dışı siparişleriniz aynı gün kargoda.

Sipariş Hattı: 444 3 157 / WhatsApp: 0532 211 1993

Bu ürünü hemen telefonla ya da WhatsApp ile sipariş verebilirsiniz

Bulaşık makinenizin deterjan gözüne 1-1,5 yemek kaşığı koymanız yeterlidir. İlk kullanımdan önce makinenizi bu deterjanla boş olarak çalıştırmanızı tavsiye ederiz. Yanmış yağ ve kirleri temizlemek istediğiniz bir bulaşık için yüzeye bu deterjandan serpip, üzerine sıcak su dökerek yarım saat bekleyin ve sonra durulayın. Ocak ve fırın temizlerken de kullanabilirsiniz. Kullanımdan sonra paketin ağzını iyice kapatmayı unutmayın. Kuru bir yerde saklamaya özen gösterin.

 

İçindekiler:
Sodyum Perkarbonat
Boraks
Çamaşır sodası
İngiliz karbonatı
Yemeklik ayçiçek yağıyla üretilen el yapımı çamaşır sabunu
Sodyum sitrat
Limon yağı

İçermez:
SLS, SLES, fosfatlar, triklosan, parfüm, DEA (dietanolamin), MEA (monoethanolamine), TEA (trietanolamin), klor, formaldehit, amonyak içermez.

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×