GERİ DÖN

Bebek Yağı (Pelinka, 100ml)

154,5 TL
TÜKENDİ
  • Bebek Yağı (Pelinka, 100ml)
  • Bebek Yağı (Pelinka, 100ml)

Susam yağı, kayısı çekirdeği yağı, tatlı badem yağı ve lavanta yağı ile hazırlanan doğal bitkisel yağlara E vitamini ilave edilerek hazırlanan bu bebek yağını bebeğiniz için içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Banyodan sonra bebeğinizin cildine masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Satıcı, Tazemasa 05.10.2023 tarihinden beri Eski Tadında onaylı satıcısıdır. 950 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Teslimat tarihi: 29.02.2024 (Yarın) 09:30 - 18:30 arasında. Satıcının Tüm Ürünlerini Gör

Pelinka ile birlikte yenilebilir doğal kozmetik ürünleri üretmeye başladık. Makine Mühendisliği eğitiminin ardından Yüksek Kimya Mühendisliği eğitimine devam eden Pelin Nalbant Kafa (Pelinka) doğal kozmetiklerle ilgili literatürdeki içeriklere hakim, NAHA aromaterapi sertifikasına sahip ve yıllardır kendi atölyesinde kendi özel müşteri grubuna ürün üretiyor. Pelinka ile birlikte sizlere Sağlık Bakanlığı onaylı, içeriğinde yalnızca yenilebilir doğal yağlar olan kozmetik ürünlerini sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

Pelinka markalı kozmetik ürünlerimiz T.C. Sağlık Bakanlığı ÜTS sistemine kayıtlıdır.

İçindekiler:
Susam yağı
Kayısı çekirdeği yağı
Tatlı badem yağı
Lavanta yağı
E vitamini

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ