GERİ DÖN

Tatlı Elma Suyu (250ml, Şeker İlavesiz) - Mehmet Sandal

40 TL
  • Tatlı Elma Suyu (250ml, Şeker İlavesiz) - Mehmet Sandal
  • Tatlı Elma Suyu (250ml, Şeker İlavesiz) - Mehmet Sandal

Mehmet Sandal'ın tüm katkısız ürünleri Eskitadında.com'da. Tamamen doğal bir ürün olup, yöremizin topraklarında yetişen elmalarımızla; hiçbir katkı ve koruyucu madde eklemeden sadece meyve...

ADET
  • -
  • 1
  • +
Üretici, Mehmet Sandal 28.03.2024 tarihinden beri Eski Tadında onaylı üreticisidir. 1500 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücretsizdir. Kargoya verilme tarihi: 25.07.2024 (Yarın). Üreticinin Tüm Ürünlerini Gör
Mehmet Sandal'ın tüm katkısız ürünleri Eskitadında.com'da.

Tamamen doğal bir ürün olup, yöremizin topraklarında yetişen elmalarımızla; hiçbir katkı ve koruyucu madde eklemeden sadece meyvenin kendisini kullanarak pastörizasyon yöntemi ile üretilmektedir.

Elma suyumuz bulanık meyve suyu kategorisinde olup, bunun nedeni ürünün içerisinde lif ve meyve parçacıklarını barındırmasıdır. Bu sayede besin değerini minimumda kaybederek; içeriğinde zengin mineraller ve vitaminler barındırmaktadır. Meyve suyumuzun içerisinde ya da dibinde oluşan tortu kalıntıları tamamen ürünün doğallığından ileri gelmekte olup; içmeden önce şişeyi iyice çalkalamanız halinde homojenleşerek kaybolacaktır.

Doğal meyve sularımızın içerdiği şeker miktarı, meyvenin sadece kendi şekerinden ibarettir. Doğal meyve sularımız üretim aşamasında, vitamin ve mineral açısından da neredeyse yok denecek kadar bir kayba uğramaktadır. Elde edilen meyve suyundaki vitamin oranı sıkılan meyveden %5-7 daha az olup, mineral oranı aynı şekilde kalmaktadır.

Cam şişede paketlenen ve güvenle tüketeceğiniz doğal elma suyumuzu, kapağını açtığınız anda mevsiminde toplanan tazecik ve lezzetli yöre elmalarımızın mis gibi kokusunu sizlere getirecek.

Afiyet olsun.
İçindekiler:
Elma

YORUMLAR

Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×
Lütfen Adres Seçiniz
ONAYLA
×

davet Arkadaşını Davet Et, 20TL Kazan

Yasal düzenlemeye uygun çerezler kullanıyoruz.

×
×
ANKARA
BURSA
YALOVA
KOCAELİ