GERİ DÖN

Çiftçi Trakya Taze Kaşar Peynir (500gr)

34,7 TL
  • Çiftçi Trakya Taze Kaşar Peynir (500gr)
  • Çiftçi Trakya Taze Kaşar Peynir (500gr)

Aysun the sütçü vasıtasıyla tanıştığımız Çiftçi Ailesi, Kırklareli'nin Sakin Kent Vize ilçesindeki mandırasında, geleneksel yöntemlerle hazırladığı, sütün lezzetini alacağınız, yüksek kalitede taze kaşar peyniri Eski Tadında'ya özel olarak üretilmiştir. Mevsimsel olarak hayvanların sütlerindeki lezzet değişimlerini bu peynirlerde hissedersiniz.

ADET
  • -
  • 1
  • +
Kargo logo

İstanbul içi saat 11:00'e kadar verilen siparişleriniz gündüz veya akşam, 16:00'ya kadar verilen siparişleriniz akşam teslimat seçeneği ile aynı gün kapınızda. 16:00'ya kadar olan İstanbul dışı siparişleriniz aynı gün kargoda.

Sipariş Hattı: 444 3 157 / WhatsApp: 0532 211 1993

Bu ürünü hemen telefonla ya da WhatsApp ile sipariş verebilirsiniz

Aysun the sütçü vasıtasıyla tanıştığımız Çiftçi Ailesi, Kırklareli'nin Sakin Kent Vize ilçesinde, 30 yıldan uzun süredir geleneksel yöntemlerle üretim yapan, ürettiği harika peynirlerle bizi etkileyen yerel bir mandıra sahibidir. Katkı maddesi ve yardımcı madde kullanmadan sütün doğal florasına göre üretim yapan, ürünlerin üretimine büyük emek veren bir yerel üreticidir. Aysun the sütçü sütlerini de işleyen bu mandıra, artık bize Eski Tadında için özel olarak üretilmiş peynirleri hazırlıyor. Buz aküleri ve termal ambalajlar içerisinde size güvenle ulaştırıyoruz.

 

Trakya Taze Kaşarlarımız, 1 kg'ı için 10-12 kg süt kullanılarak elde edilmiş olup üretimin her aşamasında ustalıkla işlenmiştir. Sütün kokusunu alacağınız bu kaşar peynirlerinde mevsim değişimleri ile hayvanların beslenmesinde gerçekleşen değişikliklerin sütün kokusuna ve rengine yansımasını da gözlemleyebilirsiniz.

 

Afiyet olsun. 

İçindekiler:
Pastörize inek sütü
Tuz
Peynir mayası

4 kişi oy verdi 5/5 ortalama 5 yıldız aldı

YORUMLAR

Enver Çağlar Atilla
12.10.2019

Tereddütsüz deneyin. Daha iyisini yememişsinizdir.

Feyza Uzun
30.09.2019

Ben pastörize olmayan peynirleri tercih ettiğim için bu peyniriniz aslında bana biraz yavan geldi. Fakat pastörize ve doğal peynir tercih edenler için gayet güzel bir peynir.

Serpil gokbulut
19.08.2019

Tadi kokusu harika bence muhakkak deneyin markette satilanlar kaşar peyniri falan degil

Emine Göncü
08.04.2019

Çok lezzetliydi.

Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız.
×